Unsplash/Timur Romanov
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Existujú veci, ktoré by v spálni a intímnom živote nemali mať miesto. Potom sú tu však aj také, ktoré tam patria a mala by si ich osvojiť každá dvojica.

Prinášame ti zoznam 7 vecí, ktoré by nemali chýbať v žiadnej oáze milovania.

1. Otvorenosť

Prekvapená? Nemala by si byť. Otvorenosť je základom dobrého s*xu. Pokiaľ si nepovieš, čo vlastne v posteli chceš, nikdy si to neužiješ. Vždy budeš myslieť iba na to, aby sa muž rýchlo urobil a bolo po všetkom.

2. Hravosť

Pri milovaní by si nemala byť ako socha. Určitá miera hravosti je dôležitá, pretože ťa to s partnerom bude viac baviť. Nebudete sa na seba len sucho dívať, no budete plní energie, života a taktiež môžete meniť polohy.

3. Zdravé sebavedomie

Hanblivosť naozaj nie je niečo, po čom chlapi v posteli túžia. Zdravé sebavedomie by v posteli nemalo chýbať. Ak áno, muž sa môže cítiť, že robí niečo zle, že nie je pre teba dosť dobrým alebo že si to neužívaš. Buď odvážna a zahoď hanbu.

4. Hračky pre dospelých

Impulzívne nápady sú tie najlepšie. Samozrejme, v spálni to platí len vtedy, ak už svojho partnera dobre poznáš. Pokiaľ nie, na začiatok vyskúšaj hračky, ktoré pre neho nebudú až také veľké prekvapenie.

5. Slovo „nie“

Dobrovoľnosť. Popri všetkých týchto veciach nesmieš zabudnúť na to, že s*x je stále dobrovoľná činnosť a keď na neho nebudeš mať chuť, môžeš odmietnuť – to platí vzájomne. Partner by to mal rešpektovať, pretože nie si kus majetku, ale živá bytosť.

6. Dôvera a intimita

Bez týchto dvoch esencií to naozaj nebude fungovať. Dôvera je potrebná na to, aby si sa pri priateľovi nebála experimentovať, skúšať pikantné pózy a hračky, no a intimita je zase potrebná z toho dôvodu, aby sa medzi vami budovalo puto.

7. Vášeň

Posledným bodom, no rozhodne nie najmenej dôležitým, je vášeň. Práve tá správna chémia dodáva celému aktu zmyselnosť a žiadostivosť. Pokiaľ ju medzi sebou nebudete mať vybudovanú, vaše milovanie bude nudné a nezáživné.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating