O čom sa baviť s kamoškou

Keď si zaľúbená a vo vzťahu, tvojím najlepším priateľom by mal byť práve partner. No povedzme si na rovinu, niekedy nás chlapi počúvajú v štýle „jedným uchom dnu a druhým von“. Isté témy ich jednoducho nebavia a tak by si si ich mala nechať pre svoju kamarátku. Prezradíme ti, o čom sa baviť s kamoškou a prečo dané témy nevyťahovať pred mužom.

Aj keď stále opakujeme o tom, že šťastný vzťah je o úprimnosti a otvorenosti, toto nie je niečo, čo by malo tieto hodnoty porušovať. Len je dôležité vedieť, s čím ho zbytočne nezaťažovať, pretože ho to v skutočnosti vôbec nezaujíma.

O iných kamoškách

O čom sa baviť s kamoškou, ak nie o vašich ďalších známych? Pozor, klebetenie nemá nikto rád a mala by si sa mu vyhýbať, no isté novinky sa s niekým prebrať musia, no nie? Avšak tvojho chlapa určite nezaujíma, kto, kde s kým, najmä, ak ide o tvoje priateľky, ktoré pozná len letmo.

Nezaujíma ho, či má Klára nový objav, či sa Lenka háda so šéfom alebo či má Nina predĺžené vlasy. Asi tak, ako teba, či jeho kamoš kúpil nové disky na auto, jasné?

Beauty záležitosti

Nikto ti neporadí lepšie, ako si poradiť s mastnou pleťou, ako odborníčky, ktoré môžeš sledovať na Instagrame či tvoje skutočné priateľky. Všetko, čo sa točí okolo beauty sveta, je pre našich chlapov španielska dedina.

Samozrejme, môže ti povedať, či v nových šatách vyzeráš dobre alebo nie, ba dokonca, či tvoj make-up už nie je príliš (ešte že nás chlapi milujú aj bez neho), no ostatné záležitosti ho fakt netrápia. Tak mu nedávaj každú nedeľu vyberať, aký lak si tento týždeň zvolíš na nechty a radšej pošli fotku s farbami svojej bestie.

Keď sa potrebuješ posťažovať

Milujúci partner by mal mať pre nás pochopenie, no zároveň priznávame, že my, ženy, sa často sťažujeme na veci, ktoré nie sú podstatné. Čo už, keď máme svoje dni, všetko nám príde ako dobrý terč útoku. Ak však nechceš vyzerať ako podráždená mrcha, nechaj si to na telefonát s kamoškou.

Jeho nebudú bolieť uši a tebe sa aj tak uľaví. Navyše, takto sa môžeš bez hádky sťažovať aj na neho, no nie?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife