Žena a muž v objatí pri strome
Instagram/explorerssaurus_

Tvoj partner nie je tvoja najlepšia kamoška. Teda, vo viacerých ohľadoch by si ho za najlepšieho priateľa mala považovať, no ak ide o určité témy, radšej ich pred ním ani neotváraj. Niekedy sa muži tvária, že nás počúvajú a inokedy naozaj nemajú chuť počúvať. A potom je tu kategória informácií, ktorú neotváraj pre dobro vás oboch a radšej si to nechaj na pokec pri víne s kamarátkou.

O čom klebetíš

To, čo rozoberáš práve s tou kamoškou je presne to, čo on nechce počúvať. Kto, s kým, kde, kedy, ako, … Všetky tie „babské“ reči, v ktorých muži nevidia žiaden zmysel. Ale veď aj tak nemusí vedieť o všetkom, no nie?

Rovnako mu radšej nespomínaj ani o to, že s ňou preberáš aj váš vzťah. Mnohí muži neznášajú, keď sa podrobnosti o nich dozvedajú kamošky.

Tvoj ex a minulé vzťahy

Toto je veľké NIE v témach. Tvoj ex, váš vzťah, čo robil alebo nerobil, aký bol, či dokonca porovnávanie tvojho terajšieho s bývalým. Mužské ego je v týchto veciach extrémne náchylné sa urážať. Ak má muž pocit, že je horší ako ten pred ním, extrémne mu klesá sebavedomie a cíti sa byť menejcenný. A ty ho takto trápiť určite nechceš.

Mená vašich budúcich detí

Ak ste v dlhodobom vzťahu alebo ste tejto téme obaja otvorení, tak OK. Ale ak je váš vzťah vo fáze randenia a prvotného spoznávania sa, tejto téme sa oblúkom vyhni. Deti sú ďaleká budúcnosť a vážny záväzok, takže môžeš docieliť iba to, že od teba bude utekať tak rýchlo, ako mu budú nohy stačiť.

Make-up a oblečenie

Áno, chce ťa vidieť v pekných šatách, ale rozhodne nechce o nich hodiny počúvať. A zbytočne mu budeš hovoriť aj to, ktorý make-up je teraz najlepšie hodnotený, či sa ho pýtať, ktorý lak z tých tvojich 35 kusov je podľa neho najkrajší. Tieto témy mužov absolútne nudia, nehovoriac o tom, že sa v nich ani nevyznajú. Aj toto si radšej nechaj pre sestru či kamošku.

Hodnotenie jeho kamarátov

Muži držia vždy spolu a nech ťa akokoľvek miluje, reči o tom, ako nemáš jeho kamarátov rada, cez neho neprejdú. Chlapi dajú na názor svojich kamošov a musíš sa páčiť aj im. Aj naopak, ty by si mala zapadnúť do ich partie. Inak si bude musieť medzi vami vyberať alebo sa pohybovať v dvoch svetoch. Keď to tak je, radšej chalanov pre ním neurážaj, nič iné ako hádka z toho nebude.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating