unsplash.com

Kto by nechcel po všetkých tých omyloch a toxických vzťahoch niekoho, na koho sa môže spoľahnúť a s kým by to konečne nebolo komplikované? Si ale skutočne pripravená na vzťah? Ako to vlastne máš vedieť? Týchto 5 znakov ti to dokáže alebo vyvráti. 

1, Už hľadáš len hlbšie spojenie. Už ťa unavujú vzťahy, ktoré boli len na istú dobu a v ktorých si bola len zo strachu zo samoty. Si pripravená mať vzťah, ktorý je na úrovni a ktorý ťa nevyčerpáva.

2, Vzťahy, ktorými nie si istá do budúcna už nevyhľadávaš. Si pripravená na niečo, čo má perspektívu aj do budúcna a ak sa ti niekto nepozdáva alebo si o ňom nemyslíš, že by bol pre teba vhodný partner, nejdeš do toho. Príde ti to ako strata času.

zdroj: unsplash.com

3, Si pripravená aj preto, lebo si vážiš samu seba. Konečne si pochopila, že najskôr musíš mať skvelý vzťah so sebou, až potom s niekým iným a preto chceš pre seba len to najlepšie aj čo sa týka vzťahov.

 

4, Neuspokojíš sa s málom. Máš isté požiadavky a kritéria, ktorých sa nepustíš a rozhodla si sa brať všetko alebo nič. Už presne vieš, pri ktorom type muža by si bola šťastná a nehodláš sa uspokojiť s niekým, kto nespĺňa tvoje základné kritéria.

5, Už nehráš žiadne hry, je ti presne jasné, čo chceš. Už dosť bolo vzťahov, ktoré ťa vyčerpávali a už sa nehráš na urazenú, ak ti niekto niečo povie. Skrátka si si prešla istú etapu života, ktorú už máš za sebou a čakáš niečo hlbšie a niečo, čo má skutočný význam. Už nechceš niečo, čo ťa vyčerpáva a vďaka čomu si neustále smutná a na pochybách.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating