Unsplash/LOGAN WEAVER

Problémy vo vzťahu vznikajú na dennom poriadku a je len na vás dvoch, ako sa k tomu postavíte. Môže ísť o úplné maličkosti ohľadom toho, že partner neurobil niečo, čo si od neho chcela a čakala, no často to vyúsťuje až do toho, že medzi vás vstúpi niekto tretí.

Nevera ale nie je len o samotnom akte. Má oveľa viac podôb a niektoré ženy nie sú ochotné tolerovať ani flirtovanie či lajkovanie fotiek iných žien. Ide o zradu, po ktorej ešte budeš premýšľať nad tým, či mu dáš ďalšiu šancu.

Mala by si však myslieť na to, že ak ťa tvoja polovička naozaj miluje, neurobila by nič, čo by mohlo váš vzťah ohroziť a oslabiť. Načo by riskoval niečo, s čím je spokojný a čo ho napĺňa láskou a radosťou? Mnoho ľudí tento fakt veľmi podceňuje.

Skús sa nad tým zamyslieť z vlastnej strany. Napadlo by ti vyhľadávať spoločnosť iných mužov, ak by ti partner dával všetko, čo od vzťahu požaduješ? S najväčšou pravdepodobnosťou asi nie, však? Ak je láska naozaj silná, nikto z dvojice nemá dôvod hazardovať, že príde o to všetko.

A teraz naozaj nemusíme hovoriť len o podvádzaní. Základnými piliermi vzťahu by mala byť dôvera, rešpekt či úcta a nemala by chýbať ani komunikácia a snaha tomu druhému urobiť vždy radosť.

Ak ti tvoj frajer niekedy ublížil a urobil niečo, kvôli čomu si sa cítila zle, problémom môže byť, že si ťa dostatočne neváži. Možno ťa už berie ako samozrejmosť a myslí si, že by si ho nikdy neopustila. Preto si môže dovoliť robiť chyby.

Prosím, nikdy mu nič podobné netoleruj. Ak sa k tebe nespráva pekne, nemôže ťa úprimne milovať. Tvoje trápenie by nerobilo dobre ani jemu, takže je najvyšší čas prehodnotiť, ako to medzi vami dvoma je a či má vaša láska ešte budúcnosť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating