Svetu dnes vládne trend. No a ruka v ruke s ním ide štýl. Preto sa aj ľudia radi obklopujú krásnymi a štýlovými vecami, ktoré im spríjemňujú a zlepšujú život. Domov si zariaďujú dizajnovým nábytkom, kupujú si osobité doplnky a ich šatník tvorí moderné oblečenie. Proste sa v takomto prostredí cítia komfortne a hlavne dobre.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

A o tom, že ženy chcú vyzerať v každej chvíli čo najlepšie, netreba ani hovoriť. No a ja som presne taká istá. Jasám nad novým rozkošným pyžamom, teším sa z teplákov, na ktorých je Mickey Mouse, ale aj z vyťahaného, no stále in svetra, ktorý som zdedila po svojej mame. A práve preto som sa tak veľmi nadchla, keď som objavila Slippsy.

slippsy.sk

Ide na jednej strane o praktické papuče, ktoré sú ale na strane druhej veľmi štýlové, farebné a imidžové. Môj domáci outfit robia sviežim a zaujímavým, a preto si myslím, že by nemali chýbať v žiadnom šatníku.

Navyše táto značka Slippsy vyrába aj unikátne trenkové nohavice, a to nie len pre ženy, ale aj pre pánov. Nejde o jednotvárne, nudné a stereotypné trenky, ktoré sa dajú zohnať v každom obchode. Slippsy trenky sú jedinečné v tom, že sú crazy, pretože hrajú všetkými farbami a vzormi.

slippsy.com

V súčasnosti vychádza aj ich najnovšia trenková kolekcia Slippsy homewear a ich nový čierno-biely dizajn. No a keď sa už zamýšľaš nad vianočnými darčekmi, tak značka Slippsy je tou správnou voľnou. Pretože práve počas sviatkov budú papuče aj trenky dostupné vo vianočnom dizajne.

slippsy.com

Tak neváhaj už ani chvíľku a nájdi si svoj kúsok, ktorý ti urobí takú radosť ako mne Slippsy papučky. A keď ich chceš predsa len niekomu darovať, tak si na ich stránke môžeš vybrať aj niektorý z darčekových boxov. 🙂

Článok vznikol v spolupráci so Slippsy.sk