Z extrému do extrému? Keď sa speváčka Tina objavila na Bratislavských módnych dňoch s novými vlasmi, nikto od nej nedokázal odtrhnúť oči. S dlhou a hustou hrivou všetkých ohúrila a ako sama neskôr priznala, starostlivosť o takýto účes vôbec nebola jednoduchá.

O to viac ťa asi prekvapí zmena, ktorou za posledné dni prešla. Na svojom Instagrame sa pred pár dňami pochválila storkou, ako jej deti odstrihávajú pramene vlasov. Veľmi sa im to páčilo a zjavne to došlo až do štádia, kedy s tým nevedeli prestať.

Tina totiž zverejnila svoje najnovšie fotky a takmer sme ju nespoznali. Dlhé vlasy sú preč a jej hlavu teraz zdobia nepravidelne ostrihané krátke vlasy. Pri prvom a rýchlom pohľade by si si možno pomyslela, že ide o chlapca.

zdroj: Instagram/tinaslovakia

Podľa výrazu tváre však môžeme usúdiť, že Tina je s takouto zmenou spokojná. Veď bodaj by nie, keď jej ubudne zdĺhavá starostlivosť, s ktorou sa musela doteraz trápiť. Obľúbená speváčka má to šťastie, že patrí k ženám, ktorým pristane naozaj čokoľvek. Dokonca aj takýto extravagantný účes.

Neskôr Tina na svojom profile uviedla všetko na pravú mieru. Krátky zostrih bol potrebný len z toho dôvodu, že vlasy idú prepájať nanovo a tých starých sa bolo treba zbaviť. Svojim deťom tak pripravila zaujímavý program a doklepla to aj jej kamarátka Zdenka Predná.

zdroj: Instagram/tinaslovakia

Je len otázkou času, čo Tina so svojimi vlasmi ešte vymyslí. Je známa tým, že účesy rada strieda, tak sa nechajme prekvapiť, s čím príde nabudúce.

Páčila by sa ti Tina aj s takýmito krátkymi vlasmi?

Zdroj: Instagram/tinaslovakia

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.