instagram/rytmusking

Po posledných módnych dňoch, ktoré sa vysielali kvôli pandémii online, sa včera večer uskutočnili prehliadky slovenských dizajnérov konečne naživo a s divákmi. Jesenné Bratislavské módne dni pritiahli na Hviezdoslavovo námestie nie len zvučné dizajnérske mená, ale aj tie z nášho šoubiznisu.

Lombardi Fashion House, PONER, Lemonky, Bruuuslovakia a mnoho ďalších značiek a návrhárov predviedli svoje výtvory na večernej prehliadke.

Najväčšiu pozornosť si ukradla Jana Pištejová, ktorá predstavila nie len svoje šaty, ale aj oblečenie vytvorené v spolupráci s Jasminou Alagič Vrbovskou. A zaujali nie len ním.

Kým pri dokonalých šatách z dielne Pištejky sa na móle objavujú krásne modelky (nechýbala ani Andrea Verešová), kolekciu Jasmina Unlimited, ktorá pozostáva z pohodlných a ležérnych kúskov, divákom predviedli aj mená, ktoré sa modelingom vôbec neživia. O to väčší úspech medzi ženami zažili.

Pre Jasminu vystúpili na mólo jej dobré priateľky ako Petra Straková, ktorá je manželkou rapera Ega, influencerka a podnikateľka Martina Horňáková alias Moma, či speváčka Tina, ktorá v doprovode tanečníčok spravila spolu s Alanom Murinom hudobný program. Okrem skvelého spevu zaujala aj veľkou hrivou, ktorá jej mimoriadne pristala.

Aj medzi divákmi sa objavili zvučné mená. Svoju manželku prišiel podporiť aj samotný Rytmus, ktorý svojím hlasom prehliadku uviedol a na jej konci daroval svojej milovanej obrovský box s ružami. To, že je na ňu hrdý netají. Pri ňom sa objavil aj jej dobrý kamarát a make-up artista Milan Švingál a šou sledovala aj Zuzana Strausz Plačková, ktorá s Jasminou taktiež spolupracuje.

Pozri sa, ako to včera večer vyzeralo

Manželia Vrbovskí

Takýto outfit zvolila Zuzana Strausz Plačková

 

 

 

 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News