Instagram/tinaslovakia

Ak už si dáš urobiť jedno tetovanie, s najväčšou pravdepodobnosťou budeš chcieť ďalšie a ďalšie. Tetovaniam podľahla aj speváčka Tina, ktorej telo zdobí už viacero obrázkov. Tento raz sa na svojom Instagrame pochválila najnovším tetovaním.

Rozhodla sa pre netradičné tetovanie v podobe včely, nad ktorou sa vyníma aj malá korunka. „Ani na sekundu si nemyslite, že by ste nemohli byť čímkoľvek, čím by ste chceli – bojovníkom, bohyňou alebo včelou kráľovnou,“ napísala Tina k svojmu príspevku, čím zároveň naznačila, prečo sa rozhodla práve pre tetovanie včely, resp. včelej kráľovnej.

O toto krásne tetovanie sa postarala šikovná Ivana Beláková, ktorá už roky žije a pracuje v Amerike, kde potetovala množstvo známych osobností. Na chvíľu sa vrátila na Slovensko, takže Tina využila práve jej šikovné ruky.

Ivana na svojom Instagrame zverejnila aj krátke video z procesu tetovania. Tina dokonca prezradila, že včelia kráľovná je jej prezývka, ktorú má medzi blízkymi kamarátkami. Tie jej v živote veľmi pomáhajú. Nejde teda o žiadnu náhodu, že sa rozhodla práve pre tento obrázok. Každé jedno tetovanie má pre ľudí svoj špecifický význam.

Tina dala na svojom IG profile možnosť pýtať sa otázky a fanúšikovia sa tejto príležitosti hneď chytili. Otázky smerovali aj na jej vlasy, ktorými všetkých prekvapila a zároveň ohúrila na Bratislavských módnych dňoch, kde si zaspievala.

Takáto hriva jej dá poriadne zabrať a starostlivosť o ňu nie je vôbec jednoduchá. Speváčka má už svoje prirodzené vlasy náročnejšie na úpravu, takže robí, čo môže.

zdroj: Instagram/tinaslovakia

Jedna otázka dokonca smerovala k tomu, že by Tina mala byť tehotná. Fanúšička si myslela, že počas Vianoc sa speváčka objavila na Markíze tehotná, no Tina ju hneď vyviedla z omylu. „Ja ti teda neviem, ale podľa mňa sa stalo to, že si bola dobrovoľne privedená do omylu niekým, kto sa živí intrigami a ty si mu na to skočila,“ odkázala jej.

zdroj: Instagram/tinaslovakia

Zdroj: Instagram/tinaslovakia, Instagram/ivanatattooart

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News