instagram.com/dominikamirgovaofficial, tinaslovakia

Jej hlas tak veľmi chýbal na slovenskej hudobnej scéne. Keď sa v máji speváčka Tina zapojila do výzvy Hot 16 Challenge, už sme sa potešili, že sa vracia späť. Pár mesiacov sme si ale museli počkať, no dočkali sme sa!

Po letnej odmlke je Tina naspäť aj na Instagrame, kde v utorok avizovala novú skladbu Čo ak. Dnes sme sa teda dočkali premiéry videoklipu a nemôžeme povedať nič iné, než wow. Tina, samozrejme, nesklamala, práve naopak, ešte prekonala naše (už aj tak dosť vysoké) očakávania. Na svoj meninový deň tak pripravila svojim fanúšikom úžasný darček. Všetko najlepšie, Mati! 🙂

Svojimi vokálmi dokonca prispeli aj hudobníci Adiss, Dominika Mirgová, Ronie či Martin Císar. A práve Dominika sa prihovorila fanúšikom aj na sociálnych sieťach, kde zaspomínala na staré časy s Tinou.

View this post on Instagram

Ako teeneger som zaspávala pri JEJ skladbách, (Soon it is over je moja fav ❤️) Raz mi prišla do života, keď som mala asi 14 rokov a zúčastnila som sa speváckej súťaze kde bola porotkyňou 🙏🏼 v ten večer sme si zaspievali Vietor @tinaslovakia pamätáš ? ☺️ vždy si bola pre mňa klenotom šoubiznisu s tvojim zamatom v hrdle 👏🏼 (tak veľmi som si želala znova stáť po tvojom boku a zaspievať si 😍) ja to hovorím, sny sa plnia , (a toto je len začiatok 😉🤫) prišla si mi do života opäť 🙏🏼 ĎAKUJEM ti za tvoju energiu, bolo mi cťou prispieť mojim hlasom na niečom tak hudobne peknom 🎶 teším sa, že si SPÄŤ, pretože tvoj hlas tu potrebujeme !!! UŽ ZAJTRA @tinaslovakia 🎥🎶 ČO AK 11:30 🤗💛✨

A post shared by Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial) on

„Raz mi prišla do života, keď som mala asi 14 rokov a zúčastnila som sa speváckej súťaže kde bola porotkyňou 🙏🏼 v ten večer sme si zaspievali Vietor, pamätáš ? ☺️ vždy si bola pre mňa klenotom šoubiznisu s tvojím zamatom v hrdle 👏🏼 (tak veľmi som si želala znova stáť po tvojom boku a zaspievať si 😍) ja to hovorím, sny sa plnia, (a toto je len začiatok 😉🤫) prišla si mi do života opäť 🙏🏼 ĎAKUJEM ti za tvoju energiu, bolo mi cťou prispieť mojím hlasom na niečom tak hudobne peknom 🎶 teším sa, že si SPÄŤ, pretože tvoj hlas tu potrebujeme,“ napísala Domča na svojom Instagrame.

K veľmi chytľavému textu sa pridal aj úplne jednoduchý, no o to zaujímavejší klip, z ktorého priam sálala dobrá nálada, láska a priateľstvo. A presne o tomto by to malo byť. Mali by sme sa tešiť z úplných maličkostí, pretože čo ak tu už zajtra nebudeme. Uži si Tininu novú skladbu, ktorú si určite hneď tiež obľúbiš.

Tina – Čo ak

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News