Unsplash/Etienne Boulanger

Nie každý má na to odvahu. Odvahu povedať na plné ústa, tak tohto milujem. Naopak, radšej budú potichu trpieť a milovať s vedomím, že s dotyčnou osobou nikdy nebudú a prizerať sa, ako sa oddáva inej osobe. A možno, keby sa títo ľudia priznali, všetko by bolo inak.

Dnes ti dávame do pozornosti tie znamenia zverokruhu, v ktorých ľudia narodení, majú k tomu najväčšie sklony. Preto sa možno aj tebe stalo, že jedno z týchto znamení ťa tajne milovalo, ale ty si o tom nemala ani šajnu. Schválne, ako si na tom ty? Vieš otvorene priznať city človeku?

Panna

Znamenie s azda najlepšími organizačnými schopnosťami má s týmto obrovský problém. Keď ide na otázky ohľadom citov, na rad prichádzajú obavy a strach z toho, že ak by predsa len svoje city dalo najavo, čo ak to druhá strana nebude opätovať. Takže radšej si Panna vyberie cestu trpkého trpenia potichu a lásku neprizná.

Ako sa hovorí, risk je zisk, niekedy je lepšie úprimne povedať, ako sa majú veci, nakoniec, aj odmietnutie je kľúč slobody a takto sa môže dotyčná posunúť ďalej, lebo vie, že snívať o tom, že čo ak by predsa boli spolu.

Lev

Paradoxne, aj znamenie zverokruhu Lev sa radí do tohto zoznamu. Tak, ako vie byť výstredné a neprehliadnuteľné, v láske je to bojazlivé znamenie. Ako Panna, tak aj Lev má obavy z odmietnutia. A keďže nechce, aby sa jeho „kráľovské“ ego nejako potriaslo, svoje city veľmi najavo nedáva. Málokedy sa odhodlá byť priamočiary, málokedy povie, že niekoho chce. Na toto znamenie musí ísť človek veľmi opatrne a hlavne trpezlivo.

Váhy

Posledné znamenie, ktoré by sme mohli zaradiť sem sú Váhy. Vo svojom vnútri sú to veľmi láskyplné stvorenia, ale navonok tiež len málokedy dávajú najavo niečo. Váhy sú až príliš veľkí realisti a snažia sa pozerať na svet tak, ako je a láska v ich živote nejde na to prvé miesto.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy