instagram/lovelifepassport

Hovorí sa, že vo vzťahu sú ženy tie, ktoré klamú, zatajujú a (samozrejme, v dobrom) manipulujú partnerom. Sú to také prefíkané líšky, ktoré ženskými zbraňami dosiahnu svoje. Muži sú zas tí, ktorí klamať nedokážu. To však nie je pravda, aj oni majú isté témy, pri ktorých nie sú k svojim nežnejším polovičkám úprimní.

Počúvam ťa

Ale iba jedným uchom a o chvíľu na to zabudnem. Asi takto nejak funguje najbežnejšie klamstvo, ktoré používajú, aj keď my dobre vieme, že to nemyslia vážne. Máme však taký pocit, že toto sa nikdy nezmení. Zbytočne sa budeš rozčuľovať.

Nevadí mi, že ideš s kamoškami von

Muži len ťažko priznávajú, že žiarlia, alebo že sa cítia byť v ohrození tým, že by ťa chcel „uloviť“ nejaký iný v čase, kedy si budeš užívať babskú jazdu. I keď povie, že mu nevadí, keď ideš s kamoškami von, má rovnaké pocity ako ty, keď ide von on.

Zabudol som na to

Klamstvo! Iba sa mu nechcelo 🙂 Najlepšie sa je vyhovoriť na to, že zabudol, vtedy na neho nebudeš tak nahnevaná, akoby sa priznal, že bol lenivý, aby konečne spravil tú jednu vec, o ktorú si ho žiadala.

Chutí mi, čo navaríš

Nikomu nechutí všetko. Takže, ak ti chváli každý výtvor, ver, že je to len z čistej lásky. Ale takéto klamstvo mu môžeš prepáčiť, však? Bude to jeho smola, ak mu budeš dookola pripravovať obed, o ktorom zaklamal, že mu chutí.

Na tvojho ex nežiarlím

Každý človek žiarli a chlapi nie sú výnimkou. Niektorí to dávajú najavo viac, iní menej, a niektorí sa chcú hrať na mačov, ktorí nepriznajú, že sa boja konkurencie. Osobitnou skupinou sú bývalí partneri, ktorí desia každého nového.

Je to len kamarátka

Buď patrí k veľmi malej menšine chlapov, ktorí dokážu mať kamarátky alebo len nahlas neprizná, že tá dobrá kamoška má v jeho srdci väčšie miesto, ako prizná. Takýmto spôsobom bude „len kamarátka“ čoskoro z teba.

Nechcem ísť na pivo, radšej budem s tebou

Ajajaj, drahá, nedrž ho ako psa na „vodítku“. Aj keď tvrdí, že je s tebou rád, každý potrebuje mať osobný priestor a užiť si čas aj bez partnera. Keď má medzi týmito dvoma svetmi balans, všetko je v poriadku!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating