Photo by Scott Broome on Unsplash.com

Ak si vo vzťahu, možno ťa to niekedy hnevá. Ideš von so svojim priateľom, si pekne oblečená a namaľovaná, no on sa aj tak pozrie na inú ženu. Ak nie si vo vzťahu, možno ťa to len zaujíma. Prečo to muž robí – prečo sa díva na ostatné ženy, keď má vedľa seba tú svoju

Tu je pár dôvodov, prečo je to tak a že sa naozaj nemáš čoho báť.

  1. Pozerá sa len pre potešenie – nemusíš za tým hľadať nič viac. Muž sa teší tomu, keď je okolo neho veľa pekných žien. Jednoducho tak funguje. Je to jeho potešenie.
  2. Pozerá sa, pretože mu prišla atraktívna – rovnako ako pre teba môže byť atraktívny herec vo filme, jemu môže byť atraktívna žena, ktorá kráča oproti. Nemusí byť za tým nič hlbšie – vidí len peknú ženu (priznaj sa aj ty, že tiež vidíš cez deň pekných mužov).
  3. Zaujalo ho niečo, čo na nej videl – nemusí ísť ani tak o fyzickú krásu, ako o to, čo má tá žena na sebe. Niekedy sa muž pozrie preto, pretože vidí extravagantný kúsok oblečenia alebo netradičnú farbu a strih vlasov.

zdroj: Photo by teksomolika from Freepik

Rozhodne to neznamená, že v nej vidí svoju potenciálnu partnerku. Má predsa svoju priateľku doma a je s ňou šťastný. Rozhodne to nemusí znamenať, že je krajšia, ako jeho priateľka.

Nemala by si sa na muža za to hnevať. Ani ako jeho partnerka by si nemala mať žiadne pochybnosti o tom, či ho priťahuješ. Ak máš zdravý vzťah, rozhodne si pre neho krásna a ľúbi ťa. Je ti verný a po jednom pohľade nemôžeš navrhnúť rozchod.

Nemáš predsa aj ty potešený pohľad, keď uvidíš pekného muža? Elegantne oblečeného s milým úsmevom. Tiež vieš, že to nič neznamená a ľúbiš svojho partnera. Uvedom si tieto veci a bude sa ti ľahšie žiť. Nebudeš mať všetky tie pochybnosti, ktoré sú týmito pohľadmi sprevádzané.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating