Častokrát si ženy myslia, že muži hľadajú tú najchudšiu, najvyššiu, najlepšiu v posteli a naj…(doplň si podľa seba). Musím ťa však vyviesť z omylu, dospelý a zrelý muž sa nedíva na postavu a vzhľad ženy, no na jej vlastnosti a povahu. V dnešnom horoskope si môžeš prečítať vlastnosti, ktoré muži u žien oceňujú.

Baran

Muž Baran najviac na žene ocení vernosť. Keď bude vedieť, že mu je žena verná, urobí pre ňu všetko na svete. Nevie si predstaviť, že by jeho vyvolená žena bola neverná.

Býk

Muž v tomto znamení najviac u ženy ocení jemnosť. Keď bude žena tak veľmi jemná, že jej výraz bude doslova „prosiť“ o ochranu, vtedy sa Baran bude naozaj cítiť ako muž.

Blíženci

Tento muž najviac u ženy ocení, keď bude intelektuálne založená. O krásu mu naozaj nejde, hľadá múdrosť. Žena, ktorá je sčítaná, mu ukradne srdce.

Rak

Muž Rak ocení u ženy, ak má cítenie pre rodinu a rodinný život. Musí vidieť, ako vychádza so svojou rodinou a potom sa rozhodne, či je pre neho tá pravá.

Lev

Tento muž si najviac u ženy cení, ak sa správa slušne a dáva si pozor na to, čo hovorí. Trochu viac mu záleží na vzhľade a od svojej partnerky vyžaduje, aby bola stále upravená. Napriek tomu to z neho nerobí povrchného muža.

Panna

Muž v znamení Panny si u ženy cení poriadok a racionálne rozmýšľanie. Musí mať zmysel pre upratovanie, ohľaduplnosť a určite mu musí vedieť tolerovať jeho perfekcionistickú stránku.

Váhy

Tento muž si u ženy cení zmysel pre spoločnosť. Muž v znamení Váhy má veľa priateľov a často organizuje večierky. Jeho pravá žena by mala presne vedieť, čo sa v spoločnosti smie a čo nie.

View this post on Instagram

Every family has a story to tell… welcome to ours 🥰 we are slowly starting to settle down. It feels amazing to spend more time with our family and friends 👨‍👩‍👧‍👧 We already have our first baby (aka @teddy.mirah) 🐶 We spend our days looking for inspiration for our future house 🏡 Traveling will be always part of our lives but to be honest we are already a little bit tired of our nomadic life… one thing we know for sure: wherever we are, we know we will be always surrounded with positivity, smiles and love 🧡 ✄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄ #explorerssauruspresets #couplegoals #familytime #familylife #coupletime #doglovers #puppylife #dirtybootsandmessyair #authenticlovemag

A post shared by RAQUEL & MIGUEL (@explorerssaurus_) on

Škorpión

Muž v znamení Škorpióna najviac oceňuje, ak si so ženou budú podobní. Musia mať spoločné záujmy, priateľov a názory v témach. Je vášnivý v posteli, no vášeň vyžaduje v každej oblasti svojho života.

Strelec

Strelec si na žene najviac cení zmysel pre humor. Keď ho vie rozosmiať aj v zlý deň. Musia sa spoločne pri vtipoch dopĺňať, inak vzťahu nemá perspektívu.

Kozorožec

Muž v tomto znamení u ženy oceňuje spontánnosť a vášeň pre dobrodružstvá. Nesmie sa pri žene nudiť. Chce nespútaný život, ktorý by prežil so svojou spriaznenou dušou, kdekoľvek na svete.

Vodnár

Tento muž si u ženy cení ženskosť. Keď vie byť žena vľúdna, milá a vie, aký je rozdiel medzi prózou a poéziou. Túži po tom, aby jej mohol nosiť kytice kvetov, ktoré patrične ocení.

Ryby

Muž Ryby si na žene najviac cení transparentnosť. On je vždy úprimný, pokiaľ ide o jeho city. Oceňuje, ak vie aj žena vyjadriť to, čo naozaj cíti. Bez úprimnosti nevidí ich spoločnú budúcnosť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.