Denný horoskop: Čo ťa dnes čaká?
Pexels/Megan Ruth

Ďalší týždeň je pred tebou. Vrhni sa na týždenný horoskop, ktorý ti odhalí, čo ťa čaká a neminie.

Baran

Mala by si prejaviť viac radosti, než doteraz. Máš všetko a nič ti nechýba, preto buď vďačná každý deň za to, aký život žiješ. V práci to síce nebude najľahšie, no zvládneš to.

Pokiaľ máš vzťah, nezabudni sa o neho starať. Zavolaj priateľa na rande a vyberte sa na prechádzku. Ak si single, venuj sa priateľom a tráv s nimi veľa času. Potrebuješ spoločnosť.

Zdravie ťa možno zradí a prechladneš, preto si každý deň nezabudni dať vitamíny a klobúk na hlavu. Ten ti pomôže hlavne pri úpaloch.

Býk

Tebe sa bude vo všetkom dariť. Nebudeš mať veľa práce, preto sa nenarobíš a stihneš aj aktivity, ktoré by si inak zanedbala. Vôbec ničoho sa nemusíš obávať.

Ak si vo vzťahu, daj si pozor na to, aby ťa priateľ nesklamal. Nemaj vysoké očakávania. Pokiaľ si single, aj počas tohto týždňa zostaneš sama, no aj tak preto na nikoho netlač.

Imunitu by si mala posilňovať najmä otužovaním a jedením ovocia a zeleniny. Len vďaka týmto veciam si zabezpečíš, že neprechladneš a prežiješ nasledujúce dni v zdraví.

Žena v klobúku
zdroj: Pexels/Rodrigo Pederzini

Blíženci

Týždenný horoskop ti hovorí, že sa ti bude dariť, preto by si nemala mať hlavu v smútku. Pokiaľ si si zobrala dovolenku, prežiješ pokojné dni, no ak musíš pracovať aj počas letných prázdnin, nenechaj sa rozhodiť hádkami.

Vo vzťahu prežiješ rušné dni, pretože tvoj partner bude chcieť stále niečo robiť a ty nebudeš mať chuť. Ak si však slobodná, zameraj sa iba na seba a rozmaznávaj sa. Kedy, keď nie teraz?

Tvoje zdravie na tom bude dobre, no môžeš pociťovať zápchy. Mala by si do jedálnička pridať viac vlákniny a zeleniny. Tie ti s črevami pomôžu.

Rak

Mala by si byť viac rozhodnejšia. Neboj sa v práci, no aj pri rodine, ozvať a bojovať za svoje názory či nápady. Sú skvelé, tak o nich nepochybuj a pracuj na tom, aby sa zrealizovali.

Ak vo vzťahu pociťuješ nedôveru, mala by si sa zamyslieť nad tým, či si naozaj v tom správnom. Keď nikoho nemáš, môžeš sa tešiť na to, že náhodné stretnutie dopadne pozitívne.

Daj si pozor na to, aby si neprechladla (skutočne), pretože by sa to s tebou ťahalo až do ďalšieho mesiaca. Vždy, keď prídeš domov si odpočiň a pokojne aj pospi. Pomôže ti to viac, než by si čakala.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy