Pár na rande
Unsplash/jarritos

Každá z nás chce zažiť najlepšie rande v živote. Všetko však obvykle nechávame na chlapoch a oni iba krútia hlavou nad našou nerozhodnosťou. Niekedy sa ale stane, že nechajú vybrať ženu, čo je pre teba určite ten najväčší problém. Nikdy sa totiž nevieš rozhodnúť pre ten najlepší program.

Rande si túžiš užiť čo najviac. Nesmieš však zabúdať na tvojho milovaného, ktorý by takisto určite ocenil zábavu. A práve preto tu pre teba máme pár tipov na najlepší program na rande. Hoci sme ti už o najlepšom využití vášho spoločného času už písali, prinášame ti ďalšie nápady.

Muž a žena na rande
zdroj: Pexels/Taryn Elliott

Paintball alebo laser game

Týmto zábavkách sa venovali aj obľúbené seriálové hviezdy. Laser game si rád zahral Barney zo seriálu Ako som spoznal vašu mamu. Paintballom si zase krátili chvíľky chytrák Sheldon s kamarátmi zo seriálu Teória veľkého tresku.

Pri tomto trošku akčnejšom programe sa s priateľom určite zvládnete skvele zabaviť a ako bonus, ešte si pri tom aj zašportujete. Môžete so sebou vziať aj kamarátov, prípadne si usporiadať dvojité rande s tvojou najlepšou kamoškou. Budete mať nenahraditeľný zážitok plný smiechu. Nezabudni sa však športovo obliecť.

Bowling alebo biliard

Poriadne sa dokážete zabaviť aj pri biliarde. Vie to byť náročná hra, ale nemusíte sa sústrediť na jej pravidlá. Aj Anastasia z 50 odtieňov sa dala na biliard, pretože chcela zviesť Christiana. Môžeš skúsiť podobnú taktiku zvádzania či stávky – kto má čo urobiť, keď prehrá. A možno budú potom aj hrádky v posteli o to lepšie. Alebo ani dlho nevydržíte a ihneď sa na seba vrhnete.

Bowling je už z trochu iného súdka. Ide zase o zábavný program na rande, ku ktorému môžete prizvať aj kamarátov a súperiť v tímoch. Ak si to nikdy nehrala a obávaš sa, ako to dopadne, zažeň tieto myšlienky. Vhupneš totiž do toho v okamihu, keď chytíš guľu do rúk.

Klasika je najromantickejšia

Romantická večera pri sviečkach či chill a Netflix sú tie najlepšie a najjednoduchšie riešenia. Problém však môže byť zase pri vyberaní filmu. Proste to teda nechaj naňho a o viac sa nestaraj. Stačí, keď pripravíš večeru alebo nejaké občerstvenie a úlohy budete mať tak perfektne rozdelené. Nikto sa teda nebude na nikoho hnevať. Ale nehovor mu do výberu filmu!

Ak sa však chcete ísť hýbať, skús ho vytiahnuť napríklad na prechádzku do lesa, kde si môžete spraviť aj piknik a pekné zaľúbené fotky. Ani celodenná túra nie je na zahodenie. Leto nám už klope na dvere, a tak môžeš do budúcnosti popremýšľať o aquaparkoch a kúpaliskách alebo grilovačke v prírode.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating