instagram/couplegoals

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Znamenia zverokruhu , či články o tom, sú pre mnohých ľudí veľmi diskutovanou témou. Mnohí ľudia sú naozaj presvedčení o tom, že povahy podľa znamenia zverokruhu sedia, teda aspoň niečo je na tom pravdy, ďalší však nad tým len mávnu rukou a považujú to za totálne hlúposti. Aj tak ti však prinášame ďalší zoznam tých znamení, o ktorých hviezdy tvrdia, že nie sú najlepšou voľbou do vzťahu. A aj ti vysvetlíme prečo, takže sa pohodlne usaď a ideme na to!

Ryby

Znamenie Ryby sa veľmi často stavajú do role obete, a to nielen v práci, či v rámci rodiny, ale predovšetkým aj vo vzťahu, čím teda nastáva problém. Človek narodený v tomto znamení zverokruhu ťažko znáša kritiku, preto nenechá na seba padnúť ani len trochu zlého názoru, proste to neznáša.

Najradšej by všetko zlé vždy hodil na toho druhého, čiže áno, všade inde je chyba, len v ňom nie. Je preto jasné, že s Rybou je ťažšie vydržať, nie každý si necháva sypať popol na hlavu a neprekáža mu, keď sa po ňom niekto vozí. Pri Rybách partner potrebuje nervy z ocele a najmä niekoho, kto vie s pokojom zvládať takéto správanie.

Kozorožec

Sám sebe pánom, ostatné bokom. A práve tu nastáva najväčší problém. Byť tímovým hráčom je v každom vzťahu maximálne podstatné a dôležité, pretože keď tak nie je, môže sa stať, že sa vám rozpadne každý jeden vzťah, ktorý budete obaja mať. Samozrejme, že mať v sebe trochu sebectva, je úplne v poriadku. Však sme ľudia a potrebujeme kus vlastného sveta. Na druhej strane, vo vzťahu to 100% vždy presadzovať nie je úplne v pohode.

Lev

Človek narodený ako Lev je sám o sebe veľmi komplikovaná povaha. Vo vzťahoch však máva problémy so žiarlivosťou a so sklonmi k majetníckosti. Ako „kráľ“ chce mať prehľad o všetkom, čo sa deje a informovaný o každom plánovanom kroku. Ak ti ale neprekáža žiarlivosť a majetníckosť, tak potom je to v poriadku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy