Photo by Stephan Seeber from Pexels

Šťastie. Pojem, pod ktorým si každý z nás predstaví niečo iné. Niekto ho dosiahne majetkom, niekto kariérou, iný láskou či rodinným životom. Pretože tak, ako sme my rozdielni, tak je rozdielna aj naša predstava naplneného života. Zisti, čo k šťastiu potrebujú ľudia podľa svojho znamenia!

Baran

Baran je človek optimistický, vášnivý a rozhodný. Tvrdohlavo si ide za svojimi cieľmi a miluje dobrodružstvo. Takže všetko, kde môže prekonať sám seba mu v tele rozprúdi krv. Každá súťaž a nová výzva pre neho predstavuje túžbu a s radosťou sa do každej vrhne.

Býk

Človek narodený v tomto znamení je vyrovnaný, pokojný a v živote túži po láske. Predstava šťastného života sa mu spája s obrazom partnera, v ktorom nájde človeka, na ktorého sa môže spoľahnúť. Vernosť, dôvera a skutočné city – to je to, čo v živote hľadá.

Blíženci

Človeka narodeného v tomto znamení tvoria 2 časti, ktoré sú občas protichodné. Zjednocuje ich iba túžba po slobode a nových poznatkoch. Blíženec potrebuje v živote vždy nové veci a podnety, aby sa nenudil. Životné šťastie pre neho preto znamená byť slobodný, nezávislý a nezaspať na vavrínoch.

Rak

Človek narodený v tomto znamení je priateľský, srdečný a veselý človek. Patrí k najcitlivejším ľuďom vôbec a preto sa jeho šťastie týka najmä jeho citov. Konkrétne lásky. Rak k životu potrebuje človeka, ktorého môže milovať a na oplátku sa on bude cítiť rovnako. Ak nájde lásku, nájde svoje šťastie.

Lev

Lev je silná osobnosť, ktorá miluje byť v centre pozornosti. Šťastie pre neho znamená žiť slobodne a v žiari reflektorov. Túži po tom byť slávnym a obľúbeným človekom. Ak dosiahne to, že ho ľudia na ulici budú spoznávať, je to to, čo bolo jeho cieľom.

Panna

Človek narodený v znamení Panny je poriadkumilovný, organizovaný a rozvažný. Vo svojom živote túži po stabilite a dokonalosti. Je to ten človek, ktorý vždy každému pomôže, najmä ak ide o niekoho, kto pomoc skutočne potrebuje. Preto mu šťastie do života prinesie, ak svojou prácou môže pomáhať a vidieť vďaku v ľudských očiach.

Váhy

Váhy – znamenie, ktoré túži po harmónii a láske v živote. Miluje spoločnosť ľudí, umenie a prírodu. Dokonalé šťastie pre neho znamená žiť so svojimi blízkymi na vysnívanom mieste plnom pokoja a spokojnosti. Vieš si ho predstaviť len tak vychutnávať chvíľu s knihou v ruke niekde na chate v lese.

Škorpión

Škorpión je ako človek komplikovaný a tak trocha tajomný. Pôsobí odmerane sa zahľadene do seba. Práve jeho spravia šťastným viac materiálne veci ako tie duchovné. Verí, že šťastný bude vtedy, ak bude bohatý a mocný. Túži po úspechu v práci a vyššom spoločenskom postavení.

Strelec

Človek narodený v znamení Strelca je veselý, šarmantný a duchaplný. Túži po spravodlivosti v každom životnom smere a nebojí sa žiadnej výzvy. Preto ho akákoľvek nová dokáže potešiť. Vidí v nej možnosť prekonať samého seba a osobnostne rásť. Šťastie pre neho znamená dosiahnuť cieľ.

Kozorožec

Kozorožec je zodpovedný, ctižiadostivý a veľmi vytrvalý človek. Preto ho najviac teší, ak dosiahne svoje ciele, bez ohľadu na to, aké sú veľké. Túži vyhrať každú súťaž, aj keď v skutočnosti o žiadnu nejde. Byť všade a vo všetkom prvý a najlepší, to je to, čo chce.

Vodnár

Vodnár je bystrý, vynaliezavý, šľachetný a neznáša nudu. Má umeleckého ducha, čo z neho robí človeka, ktorý nechce zapadnúť do davu. Túži po tom byť výnimočný – v živote chce vynikať či už výzorom alebo svojou prácou. Je to tá osoba, ktorá si dá zelené vlasy, len aby nebola ako „obyčajní“ ľudia.

Ryby

Človek narodený v tomto znamení je večný snílek, miluje duchovno a vždy sa riadi svojimi citmi. Šťastný život pre neho znamená nájsť harmóniu v partnerskom a rodinnom živote. Žiť v pokoji, s láskou a vychutnávať si energiu, ktorú mu svet ponúka, to je to, čo potrebuje.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy