Žena chce skrotiť muža
Pexels/Olya Kobruseva

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Intímny život nie je vždy len o vášnivých pocitoch, vyvrcholení a spoločnom zaspávaní. Je o mnohých iných veciach, ktoré si niektorí neuvedomujú. Keď sa však tieto veci nezladia a vytvoria problém, milovanie môže byť nepríjemné a nezáživné.

Keď ťa milovanie s tvojím partnerom už nebaví, v prvom rade by si sa s ním mala porozprávať. Otvorená komunikácia je dôležitá a v intímnej oblasti ešte viac, pretože sa hovorí, že zlý s*x spúšťa väčšinu hádok vo vzťahu.

Keď ťa milovanie s priateľom nebaví, môžeš sa cítiť zúfalo. Vieš, že keď dostane chuť, budeš sa musieť pretvarovať a nebyť sama sebou. Budeš musieť chvíľu vydržať a predstierať, že si to užívaš. Avšak, takto by si sa vo vzťahu nemala cítiť.

Keď ťa milovanie s partnerom prestáva zaujímať, môže to signalizovať to, že niečo nie je vo vašom vzťahu v poriadku. Môžeš sa vyplakať kamarátke a riešiť to s ňou alebo sa môžeš uzatvoriť do seba a trpieť ďalej. Je len na tebe, pre akú možnosť sa rozhodneš.

Keď ťa milovanie s tvojím priateľom už nebaví, môžeš sa cítiť zahanbene, pretože sa všade hovorí o tom, aké je to úžasné. Benefitov, ktoré plynú z tejto činnosti, je naozaj veľa, no je úplne v poriadku, ak ich nepociťuješ. Dôležité je, aby si dané city nepotláčala, ale začala ich riešiť.

Úprimná pravda o tom, keď ťa s*x s mužom nebaví, môže byť zničujúca, no aj obohacujúca. Keď sa do seba viac ponoríš, zistíš, že chyba nie je len v tebe. Na pocity vplýva množstvo faktorov, ktoré by si nemala zanedbávať. Čím skôr príčinu odhalíš, tým skôr sa môže tvoj vzťah a intímny život zlepšiť. Bohužiaľ, v krajnom prípade by si mala uvažovať aj o rozchode, pretože zmena partnera v posteli dokáže (v niektorých prípadoch) hotové zázraky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating