Je čas zablokovať si ťa na všetkých sociálnych sieťach. Som pripravená vymazať teba, aj všetky naše spomienky z môjho života, a preto to robím aj tu. Všetky fotky a prístup k tebe musia byť zablokované, aby som sa mohla pohnúť ďalej.

Bol si to ty. Ty si mi zlomil srdce a povedal mi zbohom. Je ťažké dívať sa na obrazovke telefónu, kde si, s kým si, a čo robíš. Vidím, čo sa ti páči, a čítam si tvoje myšlienky vložené do komentárov. Snažím sa ťa zaujať tými mojimi, no evidentne nemáš záujem.

Hrám sa na to, že sa mám fajn, a moje fotky „ukazujú“, ako dobre mi je. No ty to zrejme nevidíš. Tak, ako ja nevidím, že dávam pozornosť tomu, kto tú svoju venuje inej. A preto musím vyčistiť všetky prístupy k tebe.

A tak som si ťa zablokovala. Pretože sa musím vrátiť k bodu, kedy si nebol v mojom živote. Kedy som o tom tvojom nič nevedela. Veď zídeš z očí, zídeš z mysle. Blokujem teba, aby som mohla odblokovať svoj život. Vykročiť vpred, posunúť sa z tohto bodu.

Musím sa začať milovať. A o tom musia byť moje správy. Nie o volaní po tvojej láske. Teraz sa asi snažím poslať ti poslednú správu: už ma nemôžeš viac kontaktovať. Nebudem viac ani ja teba. Odteraz už nie si v zozname mojich známych. Nemôžu sa ti páčiť moje fotky, a neuvidíš, aká žena sa zo mňa stala. Dávam ti v tejto modernej dobe zbohom.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.