Unsplash/Chloe Holliday

Ani ty o sebe nemôžeš povedať, že si chodiaca dokonalosť. Tak, ako máš svetlé stránky, máš aj temnejšie. Dnes sme sa rozhodli posvietiť si na horšiu stránku znamení, ktoré žiaľ majú najväčšiu tendenciu z celého horoskopu byť najnudnejšie.

Zábava je im jednoducho cudzia. A humor? Ten je neraz nepochopený druhými. Nevedia sa uvoľniť a v spoločnosti sú často neistí. Necítia sa tam komfortne. Tak teda, o ktorých znameniach bude reč? Nech sa páči, TOTO sú oni.

Panna

Status nudného znamenia si Panna zaslúžila najmä kvôli svojmu perfekcionizmu a neustálemu plánovaniu. Spontánnosť jej nie je veľmi blízka a veľkú zábavu by si s ňou nezažila. Skôr by ti naplánovala dokonale tvoj deň. Uprednostňuje veci pod kontrolou. Má svoje zásady, ktoré jej bránia „šaškovať“. V živote sa vidí ako úspešný podnikateľ či niekto, kto vedie niekoho. Takže byť šaško v skupine ľudí nie je zrovna to, čo by chcela. Túži získať titul vysporiadaného človeka pripomínajúceho správanie diplomata.

Býk

Toto znamenie môžeme zaradiť medzi nudné, ale i tak je to na dlhšiu diskusiu. K nudnejšiemu má skôr sklony ženská časť populácie, než mužská. Pretože si pripúšťajú veci o čosi viac ako muži a nemajú rady vtipy týkajúce sa ich osoby. Rýchlo sa vedia uraziť. Čiže, nie je veľmi dobrý nápad vtipkovať o postave či o tom, ako dnes vyzerajú, lebo by to mohlo mať opačný efekt, ako si pôvodne zamýšľala.

Kozorožec

Čakať od Kozorožca spontánnosť je ako čakať, že vyhráš milión. Je naladený na konzervatívnosť a pragmatickosť. Má rád vo všetkom poriadok a bláznivé výlety či správanie u neho nemá miesto. Ale pozor, v ťažkých chvíľach je však tou osobou, ktorá poskytne svoje rameno. Až príliš rozmýšľa nad všetkým. Zábava pre neho nemá taký zmysel, ako napríklad starostlivosť o druhého či pomoc. Čiže také malé zhrnutie pre teba, zábavnosťou veľmi neoplýva, ale za to má iné prednosti.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy