denný horoskop
Pexels/Marina Abrosimova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Život na materskej nie je pre každú ženu. Nájdu sa aj také, ktoré si chcú najprv vybudovať kariéru, užiť si a až potom sa vydávať. Medzi takéto ženy patria tie, ktoré sa narodili v týchto znameniach. Vyznačujú sa bláznivou a odvážnou povahou, lebo sú aktívne a neznášajú nudu.

Baran

Žena Baran miluje svoj slobodný život. Ako jedna z mála si uvedomuje, že má iba jednu šancu na to, aby ho prežila najlepšie ako vie. Je odvážna, dobrodružná, nebojí sa riskovať, v práci ide po rebríčku hore, neprekáža jej, ak je single a stále má v sebe túžbu skúšať nové veci. Táto žena sa nechystá vydávať tak skoro.

Lev

Ďalšou ženou je Levica. Nie je pripravená stať sa matkou, lebo si rada užíva párty život a to, že nemusí nič robiť. Je plná energie a nevie si predstaviť, že by ju teraz o tú energiu niekto pripravil. Rada cestuje a už sa dozvedela, že to s malými deťmi nie je celkom jednoduché, tak na to teraz nemyslí. Verí, že všetko v živote má svoj čas, tak necháva veci voľne plynúť.

 

Váhy

Medzi ženy, ktoré sa nechystajú tak skoro vydávať, patrí aj táto. Žena Váhy vie, ako sa má život oslavovať. Spieva a tancuje tak, akoby sa nikto nedíval. Keď je šťastná, tak je úprimne, keď je nahnevaná, všetci o tom vedia. Nič neskrýva a stále má v sebe to večné dieťa. Preto si nevie predstaviť, že by sa teraz musela starať ešte o jedno.

Strelec

A, samozrejme, žena v znamení Strelca tu nemohla chýbať. Jej celoživotné heslo znie „žijeme len raz“, preto sa snaží užívať si všetko, čo jej život ponúkne. Každý deň je pre ňu dobrodružstvom, o ktorom dopredu nevie, ako skončí. Je nepredvídateľná a ak si ju dnes videla doma, zajtra tam už nemusí byť. Vydávať sa na cesty je pre ňu lepšie, než vydávať sa za muža.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy