Rozchod je nepríjemný pre každého z nás. Niektoré znamenia ho však zvládajú lepšie ako tie druhé. Poď sa s nami pozrieť na rebríček znamení, ktoré sa z neho dostávajú najrýchlejšie a ktoré najpomalšie.

1. Lev

Lev prekoná rozchod najrýchlejšie. Nie je to v jeho povahe, aby sa utápal v žiali a smútku. Radšej sa ide dobre zabaviť a na svojho bývalého priateľa zabudne.

2. Strelec

Toto znamenie taktiež nedokáže byť dlho smutné a nešťastné. Avšak od Leva si nechá na žiaľ priestor, no nesnaží sa smútiť nasilu. Pohne sa ďalej.

3. Baran

Aj keď by si to na Barana nepovedala, nebýva dlho zlomený. Keď je smutný, jednoducho ide robiť veci, ktoré robil aj pred vzťahom. Vďaka tomu sa z toho dostane rýchlejšie.

4. Ryby

Ryby otvorene rozprávajú o tom, že majú zlomené srdce. Povedia o tom každému, pretože im to pomáha, aby sa z toho dostali. Smútia síce dlhšie, ale nie mesiace.

5. Kozorožec

Toto znamenie je podobné Rybe, no rozchod na sebe nedá poznať. Snaží sa to zakryť, preto si to všimneš až potom, čo sa tomuto človeku pozrieš do očí. Zvláda to dobre, no potrebuje oporu.

6. Rak

Hoci môže zažiť Rak bolestivý rozchod, netrvá mu roky, kým sa z neho spamätá. Najčastejšie býva „vyliečený“ do jedného roka a na bývalého nemyslí.

7. Váhy

Človek v tomto znamení Váhy dlho premýšľa, analyzuje, nevie čo chce a kam sa uberie. Keď si však utriedi priority a zistí smerovanie v živote, z rozchodu sa dostane.

8. Panna

Panna sa dlho nevie posunúť z miesta. Niekedy je to aj preto, lebo si myslí, že rozchod zapríčinila ona. Nie je to tak a mala by sa prestať obviňovať. Z rozchodu sa preto dostáva pomaly.

9. Blíženci

Tento človek je po rozchode ako výbušnina. Všetko mu prekáža, na každého sa hnevá a na lásku chce zanevrieť. Kvôli tomu sa zo zlomeného srdca spamätáva veľmi ťažko.

10. Vodnár

Či už mal Vodnár vzťah mesiac alebo pár rokov, na tom nezáleží. Bolesť cíti rovnako veľkú. Rozchod ho zasiahne a úplne paralyzuje. Na niekoľko období si nevie nájsť normálny vzťah.

11. Škorpión

Pokiaľ ide o to, či sa chce Škorpión posunúť po rozchode ďalej, odpoveď je vždy nie. Keď si raz nájde lásku, miluje ju aj po rozchode. Je pre neho extrémne náročné opäť sa zamilovať.

12. Býk

Býk je veľmi emotívny a vo vzťahoch aj citlivý. Nepovedala by si to na neho, však? Z rozchodu sa dostáva najpomalšie z celého zverokruhu. Lásku berie naozaj vážne.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.