Predtým než príde konečne ten pravý a nezameniteľný muž sa častokrát musíš ako žena stretnúť aj s inými typmi, aby si pochopila, koho naozaj chceš. Práve na vzťahoch, ktoré sa ti zdajú ako zbytočná strata času, si ale premyslíš dobré a zlé vlastnosti, tvojho budúceho, a teda toho pravého muža. 

Bohužiaľ, cesta za niekým, s kým si budeš naozaj rozumieť, kto bude stáť po tvojom boku už navždy, je náročná. Párkrát predtým budeš mať zlomené srdce, stretneš rôznych mužov, zažiješ všelijaké rande, ale v podstate to bude len formovať tvoju predstavu o dokonalom partnerovi. Budeš vedieť, čo by mal mať, aký by mal byť a hlavne, ako by sa nemal správať. Toto je však 5 typov mužov, ktorými si prešla takmer každá žena, kým sa dostala k svojmu vyvolenému. Koľkých z nich si mala ty? 

1. Veľký žiarlivec

Scény kvôli SMSkám, kamarátom či spolužiakom. Priateľ, ktorý ti nekontroloval už len mobil, ale aj skriňu či úložné priestory, či tam náhodou neskrývaš tajomstvo, o ktorom práve on nevie. Chorobní žiarlivci sú väčšinou tí muži, ktorých sebavedomie je na bode mrazu a našli si krásne dievča, pri ktorom sa boja, že ho stratia, pretože nebudú dostatočne atraktívni. Druhá možnosť je, že zažili veľa sklamania, a tak nedokážu dôverovať nikomu. Bohužiaľ, práve týmto správaním odoženú od seba aj svoju partnerku. 

2. Mamičkin maznáčik 

“Urobím ti obedík? Vyperiem ti ponožky? Netreba ti utrieť prach v izbe?” Mamičkin synáčik, ktorému sa nemôže ani skriviť vlások na hlave, nie to ešte, aby si sám upratoval, navaril, či vôbec s niečím pomohol. Väčšinou títo muži sú veľmi milí a pozorní k ženám, ale taktiež aj poriadne egocentrickí a nikdy nevyrastú z toho, aby ich niekto obskakoval. 

3. Futbalista

Futbal je na Slovensku veľmi rozšírený šport, ktorý hrajú nie len profesionálni hráči, ale aj dedinskí chlapci a chlapi pre zábavu. Ak si vo svojom živote nemala minimálne románik s futbalistom, nevieš, čo to je simulácia, egotrip, a k tomu neprimeraný kamarátsky vzťah s mužmi. Futbalistu bolí aj to, keď ho silnejšie kusneš do jazyka, na druhej strane, práve oni majú veľký šarm, vypracované telo a poriadne dlhú výdrž v posteli. Pravdaže, ak nevyhral zápas, tým pádom príde domov pod obraz boží. 

4. Kopa svalov 

Veľké svaly, kopec buchiet na bruchu, príťažlivosť na najvyššej úrovni, ale bohužiaľ, nuda. Múdre konverzácie nečakaj, nemá čas na vzdelanie, lebo po cvičení sa chce len najesť poriadnej večere a ľahnúť do postele. O výletoch ho musíš informovať tri týždne dopredu, aby si cvičenie a plány vedel poriadne rozvrhnúť. Chlapi, ktorí sa starajú o svoje svaly a posilňovňu berú ako svoje najväčšie hobby, potrebujú pri sebe ženu, ktorá má tiež rada cvičenie alebo jej nevadí, keď chlapa minimálne dve hodiny denne, okrem práce, jednoducho nevidí. 

5. Bad boy/sukničkár 

Lákajú nás na sladké reči, zvodný a chladný pohľad a hlavne, sú tak skúsení v oblbovaní, že práve neskúsené dievčatá, ktoré hľadajú toho pravého, častokrát nedokážu odolať. Avšak, väčšinou to končí zlomeným srdcom, zarieknutím všetkých mužov a nekonečnou depresiou, prečo ma nechal. Prejsť si bad boyom je však aj vábivé, pretože práve oni vedia, ako sa k ženám majú správať, aby dostali to, čo chcú. Poriadny adrenalín, dobrodružstvo a pocit žiadanej ženy, na druhej strane, väčšinou po všetkých tých krásnych chvíľach ti ostanú len oči pre plač. Avšak, každé zlomené srdce časom prebolí, a ak zvládneš odpustiť a zabudnúť, pohneš sa ďalej a príde niekto ďaleko lepší, a možno konečne aj ten pravý.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.