Cara Delevingne už viac ako rok tvorí pár s Ashley Benson. Dvadsaťsedem ročná modelka tvrdí, že ju jej partnerský vzťah robí lepším človekom. 

Cara Delevingne, rodáčka z londýnskeho Hammersmithu hovorí, že je lepší človek, keď je zaľúbená. Vyhlásila to v rozhovore pre októbrové vydanie britskej verzie magazínu Elle. „Jednoducho som lepšia, keď som zamilovaná. Nemusí to byť do niekoho. Môžem mať rada aj samú seba. Len je to úžasný pocit, keď nie ste sám, keď svetu čelíte s niekým iným,“ povedala.

V júni tohto roka sa Delevingne konečne rozhovorila o svojom milostnom živote. Už dlhší čas sa totiž stretávala s americkou herečkou Ashley Benson. Toto leto potvrdila, že spolu tvoria pár, čím a potvrdil jej vzťah so ženou.

Delevingne pre Elle tiež vysvetlila, prečo médiám nehovorila o svojom milostnom živote. Ten je podľa nej totiž „nedotknuteľný“. „Chápem, prečo sa ľudia tak veľmi starajú, a nechcem byť taká tajnostkárska, aby si mysleli, že sa za niečo hanbím. Ale nikdy som nebola vo vzťahu, ktorý je veľmi verejný alebo v ktorom som zverejňovala fotografie niekoho iného,“ povedala. Vo vzťahu s Benson je to však podľa jej slov iné.

„Mali sme chvíľu, keď sme to tajili alebo minimálne nechceli pozornosť. Teraz sa chcem pýšiť. Čo nie je to isté, ako chcieť si s niekým zapózovať na červenom koberci. Ľudia si robia vlastné domnienky a to mi robilo starosti. Pretože, ak je to niečo, čo je veľmi dobré, nechcete, aby to niekto niekedy zmenil, hoci ľudia by nemali mať takú moc,“ poznamenala.

Cara Delevingne sa vydala na cestu modelingu v desiatich rokoch, pričom kontrakt s agentúrou podpísala v roku 2009. V rokoch 2012 a 2014 získala v rámci Britských módnych cien titul Modelka roka. Ako herečka sa objavila vo filmoch Anna Karenina (2012), S tvárou anjela (2014), Papierové mestá (2015), PAN: Cesta do Krajiny-Nekrajiny (2015), Jednotka samovrahov (2016), Valerian a mesto tisícich planét (2017), Tulipánová horúčka (2017) či fantasy seriáli Carnival Row (2019).

Zdroj: SITA, elle.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.