Niektorí muži sú pre nás stelesnením dobra. Iní nám do života prinášajú poriadny vietor. Podľa hviezd sú však špeciálne tieto tri mužské znamenia pre ženu nočnou morou. Poď sa s nami pozrieť, čo ťa čaká po ich boku.

Rak (21. jún  – 22. júl)

Raci žijú zo svojich emócii. Často reagujú až prehnane emotívne, čo ich dokáže úplne pohltiť. Niekedy je s nimi naozaj ťažké vyjsť, pretože si všetko berú veľmi osobne. Ovplyvňuje ho mesiac a lunárny cyklus, takže jeho emócie sú ako na hojdačke a občas sa mu vymknú spod kontroly. Máš šťastie, keď sa do teba zamiluje, pretože až sa tak stane, nikdy ťa neopustí. No pokiaľ si tebou nie je istý, mala by si pouvažovať o iných možnostiach. Pamätaj, že nie si jeho osobná psychologička a nemusíš vyriešiť všetky jeho problémy.

Moments like this 👌🏼 @mood_passion tag your love.

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

 

Kozorožec (22. december – 19. január)

Tento muž je zaneprázdnený stanovovaním si rôznych obmedzení v jeho živote. Pokiaľ ho miluješ, bude testovať tvoju trpezlivosť a toleranciu až dovtedy, kým to na teba nebude príliš. A keď ho potom opustíš, preplače sa cez to a pôjde ďalej. Na svete je predsa toľko iných problémov, ktorými sa musí zaoberať. Jedna žena ho nedokáže rozhodiť.

@mood_passion via 📸 @gypsyone tag your love.

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

Býk (20. apríl – 20. máj)

Nenechaj sa zmiasť tým, že Býk je vedený Venušou. planétou lásky a romantiky. V skutočnosti je veľmi tvrdohlavý a dokáže z teba vysať všetku energiu. Je veľmi pragmatický a na to, aby bol romantický, potrebuje byť v dobre nálade. Inak má schopnosť prinútiť ťa myslieť si, že si ten najhorší človek na svete. Je pre neho ľahšie uraziť ťa, ako ti ukázať náklonnosť.

 

Zdroj: themindsjournal.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.