Unsplash/soriano

Možno ty s tým nemáš ani ten najmenší problém, ale vedz, že nájdu sa aj také bytosti, ktoré majú jednoducho problém vyjadriť svoje pocity. Keď sa im niekto páči, ani za toho frasa to nepovedia a radšej si to nechajú pre seba. Či je to dobre alebo opačne nie, to už nech je posúdenie každého z nás. Každopádne, dávame ti do pozornosti znamenia zverokruhu, ktorých ľudia narodení v nich majú k tomu najväčšie sklony. Pohodlne sa usaď a poďme na to!

Býk

Na jednej strane s ním človek vie zažiť kopu vzrušujúcich momentov, na druhej strane, kým sa k tomu dopracujú, pretečie veľa vody. Nie je to veľmi veľký básnik citov a ani po dlhšej dobe si stále nie je istý, či je vhodné vyjadriť opačnej strane to, čo má na srdci. Býk je veľmi opatrný, čo sa týka vzťahov a len tak hocikomu neprezradí, čo všetko jeho srdiečko cíti. Keď sa ale predsa len rozhodne, potom svojou nehou a láskou nešetrí.

Blíženci

Tým, že toto znamenie zverokruhu si nepúšťa len tak hocikoho do svojej osobnej zóny a potrebuje istú slobodu, radšej sa v oblasti citov vyhýba otvorenej komunikácii. Jeden deň je na zjedenie a druhý deň z neho srší toľká vážnosť, že namiesto toho romantického človeka máme pocit, že sa bavíme so šéfom. Je to veľmi komplikovaný druh človeka.

Panna

Určite je dobré spomenúť toto znamenie zverokruhu. Vo svojej podstate je to veľmi láskyplný človek, ktorý by aj posledné z neba dal svojej milovanej osobe, avšak, predtým, ako sa konečne urobiť ten krok a vyjadriť svoje city, Pannu sprevádza neistota, obavy či strach. Čiže očakávať, že práve Panna bude iniciátor vzťahov, tak to je ako čakať na výhru z lotérie. Keď sa však ľady konečne roztopia, s Pannou ťa čakajú veľmi príjemné chvíle. Keďže je to celkom dosť dobrý romantik, nuda veľmi nehrozí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy