pexels.com

Jedného dňa sa stretneš so svojím mužom snov, keď to budeš najmenej čakať.

Môže to byť úplne obyčajný deň, kedy sa budeš ponáhľať do práce ale ten deň zmení tvoj život navždy. Bez ohľadu na to, koľko mužov si už stretla, bude to zážitok, na ktorý nezabudneš po zvyšok svojho života.

Neočakávaš na začiatku priveľa, pretože si zvyknutá na veci, ktoré považuješ za bežné. Si zvyknutá na krátkodobé vzťahy, ktoré rýchlo opustia tvoje srdce. Si vyčerpaná z toho, že tvoje srdce nevie byť dôveryhodné, kvôli tomu, čo sa ti stalo v minulosti. Obávaš sa, že by to viedlo k zlomenému srdcu.

To, či osoba, ktorú si stetla je tá správna, jednoducho budeš cítiť. 

Ten muž vynaloží maximálne úsilie na to, aby si bola jeho prioritou a podporil ťa v každom ohľade. On dobyje tvoje srdce rýchlejšie ako ktokoľvek iný a tvoj úsmev bude väčší. Budeš rásť, keď miluješ osobu, ktorá je tá správna. On bude hrdý na to, aká si. On ťa bude milovať hlboko a úprimne.

Takže, rozhoduj sa správne. Nikdy neprijímaj lásku, ktorá nebude vybojovaná. Počúvaj tvoj hlas v hlave, ak cítiš, že to je niečo zlé a odíď. Nikdy neznižuj svoju hodnotu a nezostávaj s niekým, kto ti ponúkne menšiu lásku akú si zaslúžiš.

Najkrajšia časť na tom pravom mužovi bude to, že mu budeš veriť. Budeš veriť všetkému čo povie. Nebude tam existovať zmätok alebo nerozhodnosť, nebudeš pri ňom nervózna a budeš sa cítiť pokojne. 

Pretože niekde hlboko v duši vieš, že láska nemá byť zlá a desivá. Nemá byť viac smutná ako šťastná a nemáš mať v očiach viac slzy ako úsmev. Vieš, že pri pravej láske sa nemusíš vyrovnávať so strachom, že ťa opustí. 

A niekde v tvojom vnútri budeš vedieť, že sa nemusíš pýtať na to, či je to tá správna osoba. Budeš to cítiť a budeš šťastná. 

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating