Muž a žena sa bozkávajú
Unsplash/Spencer Davis

Určite sa to stalo aj tebe minimálne raz. Snívalo sa ti o milovaní. Je to úplne normálne, pretože sa to deje každému. Ak chceš zistiť, čo to znamená, čítaj ďalej.

Magazín Bustle pripravil niekoľko scenárov, čo môžu milostné sny znamenať, pokiaľ ich máš s konkrétnou osobou. Týchto 7 vysvetlení ti to objasní.

Ak máš horúci sen, chceš to zažiť aj v realite

Jednoznačný znak toho, že ti milovanie v živote chýba. Keď sa ti o ňom sníva, tvoje telo ho potrebuje. Nie je to žiadna hanba, no mala by si s tým niečo robiť. Buď sa pomilovať s partnerom alebo ak si single, nájsť si chvíľku sama pre seba.

Keď sa ti sníva, že ťa partner podvádza

Znamená to, že si podvedome vo vzťahu neistá. Bojíš sa, čo prinesie budúcnosť, a preto máš zlé sny. Určite nám dáš za pravdu, ak budeme tvrdiť, že sen o nevere je ako nočná mora. Nikomu ho neprajeme.

Keď si v sne dominantná

Pokiaľ máš sen, že to v posteli riadiš, máš rada kontrolu aj v normálnom živote. Chceš, aby ťa každý počúval a bol ti podriadený. Rada by si rozkazovala a viedla skupinu ľudí. Zapamätaj si, že väčšinou tvoje sny vyvolávajú to, čo by si chcela v realite.

S*x s cudzincom na verejnom mieste

Tento sen môže byť zložitejší. Znamená to, že by si rada zažila niečo nové. Túžiš v živote po dobrodružstve, ktoré si už dlho nezažila. Preto by si ani neváhala a pomilovala by si sa hneď na verejnosti aj s niekým, koho vôbec nepoznáš.

Keď sa miluješ so svojím bývalým

Aj keď si to možno nechceš priznať, ešte si sa nepreniesla cez rozchod. Pokiaľ ste sa rozišli a stále ho miluješ, takéto sny budeš mávať často. Nie sú zlé, no mala by si sa usilovať o to, aby sa ti neopakovali. Mať nevyriešenú minulosť je niečo, čo nechce mať nikto z nás.

Keď máš s*x s rovnakým pohlavím

Niečo skrývaš. Mať takýto odvážny sen je o tajomstve. Ak si žena a priťahujú ťa muži, no snívalo sa ti, že si sa milovala so ženou, niečo pred ľuďmi skrývaš. Mala by si byť úprimná a odhaliť tajomstvo, pretože ťa to bude celý čas zožierať. Čím to bude dlhšie trvať, tým bude tvoja bolesť väčšia.

Ak sa ti sníva o milovaní s niekým slávnym

Túžiš po pozornosti a chceš, aby si ťa ostatní všimli. Mala by si preto vyhľadať partnera či kamarátov a povedať im o tom, aby ti venovali viac pozornosti a lásky.

Zdroj: bustle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating