Aj keď sa množstvo ľudí neustále sťažuje na sociálne siete, neuvedomujú si aké výhody nám prinášajú. Dokážu spojiť ľudí, ktorí sú tisíce kilometrov ďaleko a ukázať nám nádherné fotky z miest, kde by sme sa nikdy neboli dostali. Dnes som sa ti rozhodla priniesť zoznam 5 instagramových travel blogerov, ktorých sa naozaj oplatí sledovať. Užívaj si tú krásu!

1. @andreazahurancova – dievča pochádzajúce zo Spiša, ktoré cestuje svetom so svojím priateľom a vytvárajú spolu nádherné zábery. Určite sa oplatí pozrieť aj ich video zostrihy, ktoré nájdeš v profile.

Happy to call this place home ❤️🌲 #slovensko #slovenskyraj

A post shared by ✏️ [email protected] (@andreazahurancova) on

Autumn days in the Dolomites 🌲🌎 #dnescestujem #italian_places

A post shared by ✏️ [email protected] (@andreazahurancova) on

2. @roman.malik – opäť chalan z východu. Cestuje po svete a fotí. Na jeho profile nájdeš autentické obrázky z krajín, ktoré navštívil a zároveň tam nájdeš nejeden snímok z nášho krásneho Slovenska.

3. @kopernikk -na väčšine jeho záberov z nádhernej prírody sa nachádza pes – československý vlčiak, ktorý fotkám dodáva jedinečnosť. Pokiaľ miluješ prírodu a zvieratá, v jeho profile nájdeš krásne prepojenie.

Get lost in the pure beauty of the forest.! 🐺🌲

A post shared by Honza Řeháček (@kopernikk) on

4. @patrikpaulinyi – druhá polovička prvej spomenutej blogerky. Taktiež muž pochádzajúci zo Slovenska, ktorého profil ti priblíži krásu krajín, ktoré navštívil.

Cestujete radsej k moru ci do hor? 🏔🏝#lostravelos #dnescestujem

A post shared by Patrik Paulinyi (@patrikpaulinyi) on

Noc, ktora vam neda spat

A post shared by Patrik Paulinyi (@patrikpaulinyi) on

5. @_adam_milo_ – chalan zo Žiliny, ktorý miluje prírodu a dokáže ju vynikajúco zachytiť. Väčšina jeho fotografií pochádza práve zo Slovenska.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.