Pexels/Polina Zimmerman

Nevera je často rozoberaná téma, pretože s ňou majú skúsenosti ženy, no aj muži. Prečo sú niekedy ženy neverné? Neveru asi nemôžeš čakať. Nemôžeš ísť do vzťahu s tým, že očakávaš podvádzanie. Nemôžeš plne dôverovať človeku a pritom si myslieť, že ťa niekedy podvedie.

Nevera je veľakrát príčinou problémov, ktoré sa vo vzťahu neriešia. Keď podvádzajú muži, ženy si myslia, že to je ich vina, že urobili niečo zle, že sa im prestali páčiť, že chceli zažiť niečo nové, že sa s nimi nudili, že nemajú žiadnu hodnotu… z časti je to pravda, no to len pri mužoch, ktorí nevedia, akú úžasnú ženu majú doma.

Nevera sa stáva väčšinou pre to, že je vo vzťahu dlho neriešený problém. Tak to majú aj niektoré ženy.

Byť nevernými im nenapadne len tak. Častokrát je za tým problém, ktorý je frustrujúci a už večnosť nie je vyriešený. Akonáhle sa však vyrieši, môže byť nevera odpustená a aj keď dôvera už nebude taká, ako predtým, dvaja ľudia spolu môžu fungovať odznovu.

Netreba však zabúdať na to, že ak je človek vo všeobecnosti (žena, alebo aj muž) podvádzaný, zlomí ho to. Každý deň sa mu vynoria v hlave pochybnosti, bude mať zmätok v srdci, zdesenie v očiach a rozhodne ho to zmení. Zradil ho jediný človek, ktorého miloval. Toto sa mu bude v hlave premietať stále dookola.

Nemôžeš však zabudnúť aj na to, že každý človek je iný. Niekto odpustí neveru hocikomu veľakrát, pre niekoho je nevera neprijateľná a nemyslí tým len podvádzanie v posteli, niekto potrebuje viac času, no napokon odpustí.

Preto sa hovorí, že by páry nemali chodiť spať nahnevané. Ak má žena, alebo muž, nejaký problém, mali by ho vyriešiť ešte predtým, než si spolu ľahnú. Potom sa môžu problémy nabaľovať a aj z toho môže vzniknúť nevera. Existuje veľa prípadov, kedy to tak nebolo, no poväčšine sú to práve nevyriešené spory.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating