instagram/lela_ceterova_official

Karlos Vémola a Lela Ceterová sú párom, ktorý naozaj vie, ako na seba strhnúť pozornosť. Profesionálny MMA zápasník, ktorý má s partnerkou dcérku Lili, len nedávno potvrdil, že sa ich rodinka rozrastie o ďalšie bábätko. Lela teraz prezradila, čo v pláne vôbec nebolo.

Nie je tomu ani rok, čo tento pár oznámil, že sa po karanténe, v ktorej sa v danom čase nachádzali, rozídu. Dôvodom bol fakt, že 35-ročný Karlos svoju polovičku podvádzal. Tá sa ho aj s dcérkou rozhodla opustiť. Šok prišiel vtedy, keď sa po pár mesiacoch dali znova dokopy a rovno došlo aj k zásnubám! Odvtedy sa na sociálnych sieťach prezentujú ako dokonale zamilovaný pár.

31-ročná Lela sa v nedávnom rozhovore vyjadrila aj k téme jej druhého tehotenstva. „První reakce, když jsem uviděla TY dvě čárky na těhotenském testu byly úžasné, velmi mě to dojalo a přesně jsem si vzpomněla na slova svého muže, které dříve pronesl: že budu na naší svatbě už určitě těhotná,“ prezradila pre portál extra.cz.

Aj keď dieťatko plánovali, spôsob, akým Karlos túto novinku oznámil svetu, v pláne nebolo. To, že je tehotná mu povedala prostredníctvom sms správy, ku ktorej dodala, nech si to nechá pre seba a on to počas natáčania svojej show vyzradil. Lela sa však na neho nehnevá. To, či to bude chlapček alebo dievčatko sa ešte nevie. Karlos by si syna prial, ale na pohlaví mu až tak nezáleží. Lela však tvrdí, že syna mu raz určite dá.

 

Zdroj: extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News