Väčšina dievčat sníva o princovi. No máloktorej dievčine sa to splní, keď vyrastie.

Meghan Markle je jednou z tých šťastných dievčat, kedy sa jej vysnená rozprávka splnila a v máji kráčala uličkou ku princovi Harrymu. Jej šaty boli naozaj prekrásne a dokonale navrhnuté. Veľa z nás si vtedy povedalo, že chce byť na jej mieste. No najnovšia členka kráľovskej rodiny sa radí k tým, čo vytŕčajú z radov a niektoré zaužívané pravidlá prísnej etikety poriadne prekročila.

Poďme sa teraz pozrieť, ako Meghan porušuje pravidlá v novej rodine:

Tradície

Svadba Harryho a Meghan bola trochu rebelská, pretože Meghan bola „normálna“ žena a nie princezná. Toto je spôsob, akým Meghan s Harrym porušili storočnú tradíciu.

Je rozvedená

Meghan je rozvedená, bola vydatá za producenta Trevora, ale v roku 2013 sa spolu rozviedli. Možno skrýva aj viac tajomstiev, kto vie?

Je tmavšej pleti

Aj keď v skutočnosti neexistuje pravidlo, že všetci členovia kráľovskej rodiny musia mať bledú pleť, v tomto boli dôslední. Avšak Meghanina matka je aforameričanka.

Je katolíčka

Náboženstvo je naozaj veľký problém v každom vzťahu, ale je to ešte väčší problém, keď je vašou rodinou hlava Anglicka. Meghan Markle študovala na katolíckej škole, no pred svadbou musela byť Meghan pokrstená do Anglickej cirkvi, pretože nemôže byť katolíčka.

Na svadbe mali banánový koláč

Princ Harry a Meghan mali na svadbe banánový koláč. Dobre sa vie, že táto torta porušuje pravidelnú tradíciu kráľovskej rodiny, pretože sa obyčajne na svadbách podáva poschodový ovocný koláč z čerstvého ovocia, ktoré je typické pre ich národ.

Svadba sa konala v sobotu

Kráľovské svadby sa zvyčajne konajú cez týždeň. Ale princ Harry a Meghan mali svadbu v sobotu. Kráľovná Alžbeta mala svadbu vo štvrtok. Princ Charles v stredu, ale princ Harry? On čakal až do víkendu. 🙂

Hovorila o svojich vzťahoch v médiách

Prvé pravidlo, keď máte vzťah  s členom kráľovskej rodiny? Nehovorte o tom. Meghan však prehovorila a hovorila o tom, že sú veľmi šťastní a zamilovaní. To však vôbec nie je v súlade s prísnou kráľovskou etiketou.

 

Zdroj: sarcasmsociety.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.