Hudobný talent sa v ich rodine naozaj dedí. Nielen otec Dominiky Mirgovej, ale aj jej syn Peťko majú talent a hudbu doslova v krvi. Len pred pár dňami oslávil svoje 6. narodeniny a už mieri do veľkého televízneho projektu. Čoskoro sa objaví v relácii Tvoja tvár znie povedome mini

29-ročná Dominika vedie svojho synčeka k hudbe už od malička a neraz zdieľala, ako ho baví nielen hra na hudobných nástrojoch, ale tiež tanec. Všetko bude môcť zužitkovať v pokračovaní mimoriadne obľúbenej relácie Tvoja tvár znie povedome. Už tento víkend nás čaká finále, do ktorého sa prebojovali len štyria.

Kvôli koronakríze sú všetky koncerty a spoločenské podujatia pozastavené a Domča neraz priznala, že jej vystupovanie veľmi chýba. Určite preto neváhala s účasťou v takejto relácii. Zatiaľ nie je jasné, či sa na obrazovkách ocitnú aj rodičia malých vystupujúcich, no podľa fotiek sa Dominika pohybovala minimálne v zákulisí, kde môže byť medzi kolegami doslova vo svojom živle.

Speváčka a mama na plný úväzok na svojom instagramovom profile dala možnosť pýtať sa jej rôzne otázky. Hneď sa objavili otázky na účasť jej Peťka v pripravovanej relácii. Dominika potvrdila, že to je pravda a že sa z toho veľmi tešia. Vo svojich príbehoch hneď pridala aj zákulisné fotografie.

Tešíš sa na novú reláciu?

zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Zdroj: Instagram/DominikaMirgovaOfficial

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.