Bagárová a Muradov

Každá búrka raz prehrmí. A to si pred niekoľkými mesiacmi možno povedali Bagárová a Muradov. Hádam najznámejší párik českého a slovenského šoubiznisu šokoval už druhým rozchodom. Teraz ale prišiel ďalší zvrat. Na Instagrame totiž boli zverejnené fotky, ktoré určite prekvapia aj teba. 

Bola z toho hotová kauza. Bagárová a Muradov sa prvýkrát rozišli minulý rok pred Vianocami. Už vtedy všetkých prekvapili, pretože spolu s dcérkou Rumiou vyzerali ako šťastná rodinka. Po čase však prezradili, že im nevyšla ani druhá šanca, čo speváčka vôbec neniesla dobre.

Bagárová a Muradov
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Napokon sa ale vzchopila a vydala pieseň, ktorá mala byť akýmsi odkazom pre jej bývalého. Takýmto umeleckým spôsobom chcela Machovi povedať, že sa k sebe už nevrátia. Medzitým sme sa dokonca dozvedeli to, čo by sme o oteckovi Ruminky nikdy nepovedali. Mal zakázaný vstup do Európy a dokonca sa tvrdilo, že je nebezpečný.

Bagárová a Muradov opäť šokujú

Včera však Muradov po dlhých týždňoch odlúčenia od rodiny zavítal do Česka. Objavil sa v Prahe a jej ulicami sa prechádzal spoločne s dcérkou. Tá vyzerala nadšene, pretože jej otecko kúpil zmrzlinu. Aj Mach bol z toho, že ju vidí po dlhom odlúčení, úplne v oblakoch. Do príbehu na svojom Instagrame pod fotku napísal dvoma jazykmi: „Konečne spolu,“ a nezabudol na srdiečko.

Muradov a Rumia
zdroj: Instagram/makhmud_muradov

Na príspevkoch nevidno, či sa prechádzky zúčastnila aj Monika. Potom, čo sme sa však o Muradovi dozvedeli, by sme ale nečakali, že sa ešte objaví v Česku. Nuž, nikdy nehovor nikdy!

Zdroj: Instagram/makhmud_muradov

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News