Monika Bagárová

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Monika Bagárová je známa tým, že svoje pocity veľmi rada vyjadruje pomocou pesničiek. Je tam schopná dať úplne všetky emócie, čo v jej tvorbe môžeš vidieť takmer neustále. Iba nedávno sa druhýkrát rozišla s otcom jej dcérky Ruminky. A krátko potom na YouTube vyšla pesnička Karma. Ide o odkaz pre Macha? 

Monika Bagárová neostala sama

Talentovaná speváčka sa preslávila ako súťažiaca v SuperStar, odštartovala spevácku kariéru, no nedávno si vyskúšala aj tú druhú porotcovskú stranu. Tým viac začali médiá sledovať aj jej súkromný život.

Monika Bagárová
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Mal to byť osudový chlap, no ich vzťah nabral nepekný koniec. Monika Bagárová najprv svojmu partnerovi porodila dcérku Rumiu. Minulý rok krátko pred Vianocami ale potvrdila rozchod, čo šokovalo celý český a slovenský šoubiznis.

Iba pred niekoľkými týždňami sme sa ale dozvedeli, že Machovi a krásnej speváčke nevyšla ani druhá šanca. Krátko potom Monika vydala pesničku Vysněná, v ktorej vyjadrila úprimné pocity dcérke.

Monika a Makhmud
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Cez pesničky vyjadruje emócie

Včera vyšla pesnička, ktorá má odzrkadľovať skutočnú udalosť. A už tie slová sú nanajvýš podozrivé. Ide o toxický vzťah medzi chlapom a ženou, o neveru, ďalšie šance a hádky. Posiela speváčka odkaz bývalému?

„Už nechcem ďalej riešiť, kde a s kým. On sa bozkával, smial sa zatiaľ, čo ja spím. Povedz mi, koľkokrát druhú šancu dať. Už nebaví ma to, čo v sebe nosím, chcem to vzdať. Skončili sme s tou hrou,“ začína Monika v pesničke, ktorú naspievala s Tomim Popovičom.

Monika Bagárová a Tomi Popovič
zdroj: Ruka Hore

Nová pesnička od Moniky Bagárovej sa volá Karma a určite si ju musíš vypočuť. Je naozaj chytľavá, a to ani nemusíš súhlasiť so slovami. No v prípade speváčky, čo myslíš, ide o akýsi odkaz Machovi?

Zdroj: YouTube/Ruka Hore

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News