Jasmina a Rytmus

Rodina Vrbovská sa na sociálnych sieťach pýši tým, že milujú životný štýl na vysokej nohe. A okrem toho vidno aj to, že ich spája neuveriteľné puto. A to všetkých troch. Vďaka Patrikovi, Jasmine a Sanelovi vieme, že pravá láska a dokonalá rodinná idylka skutočne existuje. Každý deň to dokazuje nielen Rytmus, ale aj jeho manželka na Instagrame. 

Vo financiách majú dobrý systém

Rodinka najznámejšieho slovenského rapera je zvyknutá na luxus. Rytmus a Jasmina vedia peniaze aj veľmi dobre minúť. A to preto, že vo financiách majú zavedený dobrý systém.

Jasmina a Rytmus
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

„Všetky účty platí môj manžel, ostatné výdavky zväčša platím ja. Dovolenky, rozmary, potrebné a nepotrebné veci veľmi spontánne, na striedačku, proste toto vôbec neriešime. Nehnuteľnosti máme tak, že dom kúpil môj muž, ale je náš, chatu staviam ja za moje peniaze, ale je naša, byt sme kúpili spoločne a všetky ostatné investície sú rovnakou mierou spoločne,“ priznala Jasmina pod jedným z príspevkov na svojom Instagrame, o čom sme ti písali aj my.

Rodina Vrbovských zainvestovala

Okrem koncertov a rodiny sa Rytmus vo veľkej miere sústredí aj na fanúšikov. Nie veľmi často im však dáva možnosť na otázky, ktoré sa ho môžu pýtať na Instagrame. Účet tam má, mimochodom, súkromný, takže ak sa ho niečo chceš spýtať aj ty, musíš ho tam sledovať. Nedávno sa to ale stalo. A jasné, že followeri boli zvedaví. Vytasili naňho hneď niekoľko súkromných otázok.

Jasmina, Rytmus a Sanel
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

„Tešíš sa do nového bytu? Prečo z domu do bytu? Veď sa to robí opačne,“ spýtal sa jeden z fanúšikov, keďže je známe, že Rodina Vrbovských si kúpila nový byt v hlavnom meste, ktorý veru vyzerá veľmi luxusne.

„Neviem ako si na to prišiel, že odchádzame z nášho domu. Beriem to ako náš bratislavský byt vo výbornej lokácii a z toho sa nesmierne tešíme, ako aj z chaty alebo dubajského bytu,“ prezradil známy raper.

Rodina Vrbovských
zdroj: Instagram/rytmusking

Ak Rytmusa sleduješ na Instagrame, vieš, že veľmi rád investuje. A to najmä do svojej rodiny. Pred mesiacom dokonca svojej milovanej manželke daroval auto. A hneď potom prekvapil tým, že si dal vytetovať kérky, ktoré majú symbolizovať nielen Jasminu, ale aj syna Sanela.

Zdroj: Instagram/rytmusking

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News