Partner a partnerka na skale

Láska sa nemeria slovami, ale skutkami. Činy sú totiž dôležitejšie ako sladké reči a sú dôkazom pravých citov. Podľa toho, ako sa tvoj partner správa k tebe či vo vzťahu všeobecne, môžeš rýchlo odhaliť, ako vážne to s tebou myslí. A tento kvíz ti toho napovie viac.

Označ odpoveď, ktorú by tvoj partner urobil najpravdepodobnejšie (alebo sa to už dokonca aj stalo) a zisti, či ťa naozaj miluje.

Ostala si s kamoškami v meste do noci, bude ti trvať dlho, kým sa dostaneš domov. Čo tvoj partner na to?

Začali ste bývať spolu. Ako ste si rozdelili domáce práce a povinnosti?

Po párty si prišla domov opitá. Ako zareaguje?

Máte výročie randenia. Čo z toho si pre teba pripraví/il?

Preberáte dôležitú vec, ktorá sa týka vás oboch, no máte rozdielne názory na riešenie. Čo urobí?

Povedala si mu tajomstvo, ktoré by nemal nikto vedieť. Čo on na to?

Pohádaš sa s jeho mamou (rodinou) o niečom, na čo máš iný názor. Ako zareaguje on?

Poprosíš ho, aby s tebou šiel na akciu, ktorú nemá rád, no ty áno. Pôjde tam s tebou?

Zisti, či ťa naozaj miluje: Ako by sa zachoval tvoj partner v týchto situáciách?
TENTO CHLAP ŤA NEMILUJE
Podľa tvojich odpovedí sa zdá, že to nie je partner, ktorý by ťa úprimne miloval a chcel mať s tebou zdravý vzťah. Vyzerá to tak, že často myslí skôr len na seba.
JEHO CITY K TEBE SÚ NEJASNÉ
Raz sa správa ako ukážkový partner, inokedy je skôr neutrálny. Vieš, že ťa má rád, no nie vždy to dá naozaj najavo. Možno len potrebuje čas alebo vysvetlenie, že od neho chceš viac.
URČITE ŤA MILUJE
Zdá sa, že tento chlap ťa miluje tak, že je pre teba a váš vzťah schopný urobiť čokoľvek. Máš šťastie, že si si takého našla.

Ak máš pocit, že niečo vo vašom vzťahu nie je v poriadku, zamysli sa nad tým, či máte zdravý vzťah. V našom predošlom rozhovore expertka opísala znaky, ktoré robí len toxický chlap. Ak tvoj partner robí TOTO, rýchlo utekaj.

Ak miluješ podobné partnerské kvízy, vyskúšaj si aj ten, v ktorom odhalíš, či je tvoj partner pre teba ideálny alebo si môžeš overiť aj to, či nie si náhodou až príliš dobrá frajerka. Zisti, či by si muža mala menej rozmaznávať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy