Mária Bartalos
Instagram/trulyemilysk/maria.bartalos

Bývalá herečka Mária Bartalos sa ešte pred pôrodom nechala skrášliť. Fotku jej premeny nájdeš na Instagrame a musíš uznať, že jej to na nej náramne pristane. 

Minulý rok slovenským šoubiznisom rezonovala kauza, v ktorej bola hlavnou postavou Mária Bartalos. Na jeho začiatku totiž fanúšikom oznámila, že končí s herectvom a stane sa motivátorkou na ceste k životu s Bohom. Potom ich však na Instagrame pobúrila, keď vyjadrila svoj názor na lásku rovnakého pohlavia. Zistilo sa, že uznáva spoločenstvo, ktoré sa do cirkvi pokúša dostať už pár rokov a údajne podnecuje náboženskú neznášanlivosť a radikalizmus.

Po týchto zisteniach sa Mária Bartalos z verejnosti stiahla a na Instagram z času na čas pridá pozvánku na nejakú nadchádzajúcu udalosť. Zatiaľ to však nevyzerá tak, že sa na sociálne siete vracia.

Na konci minulého roka sa dokonca prišlo na to, že je tehotná. V novembri už bola v 7. mesiaci. To znamená, že porodiť musela na začiatku roku 2024, no aj to prebehlo v tajnosti. Dokonca ju fotografi denníka Nový čas neskôr nafotili, ako svoje tretie dieťatko kočíkovala naprieč ulicami Bratislavy. Tým odhalili, že už porodila.

Doteraz však nie je jasné, kedy sa bábätko narodilo. A dokonca ani to, či Mária priviedla na svet ďalšieho chlapčeka alebo Noel a Jonatan majú sestričku.

Mária Bartalos sa ešte pred pôrodom nechala skrášliť

Zdá sa však, že bývalá herečka sa ešte pred pôrodom nechala skrášliť. A to v salóne svojej švagrinej Leny. Ona 21. decembra na svoj Instagram pridala Marynu premenu a musíš uznať, že jej to na fotke náramne pristane.

Kaderníčka jej vykúzlila perfektný strih, farbu a lesk. Vlasy jej natočila a Mária tak predviedla okúzľujúce hollywoodske vlny, ktoré sa jej veľmi hodili.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lenka Bartalos (@lenabartalos)

Zdroj: Instagram/lenabartalos

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News