Herečka Mária Bartalos

Diváci ju označujú za jednu z najkrajších a najlepších slovenských herečiek. Mária Bartalos je už však niekoľko rokov v úzadí a tejto práci sa tak, ako tomu bolo v minulosti, už venovať nechce. V živote má nové priority a prešla si rôznymi zmenami. V rozhovore pre Život však priznala, že prišli aj finančné problémy.

28-ročná Mary zahviezdila v mnohých seriáloch. V roku 2015 sa objavila v hlavnej úlohe seriálu Kukučka, neskôr si ju diváci spojili aj s obľúbenými Oteckami. Chválu si vyslúžila aj vďaka filmom Backstage či Trhlina. Aj keď sa minulý rok objavila v jednej epizóde seriálu Výnimočná Nikol, jej návrat na obrazovky nehrozí. Kráska totiž oznámila koniec svojej kariéry.

Herečka Mária Bartalos
zdroj: Instagram/maria.bartalos

Mária Bartalos si užíva rodinu

„Práca herečky mi nechýba, pretože všade hovorím, že som odišla akoby na svojom vrchole. Veľa projektov som robila naraz, bolo toho na mňa veľa, celé to bolo také vypäté,“ priznala sa v rozhovore. Dodala, že práve jej 2 synovia – Noel a Jonatán sú spoločne s manželom Adriánom na prvom mieste a rodinný život si užíva, pretože ju to napĺňa.

Aj keď jej stále chodia filmové a seriálové ponuky, kvôli viere i manželovi by si musela poriadne vyberať postavy a príbehy, ktoré by vzala. Vidí sa už skôr v dabingu alebo v rádiu. Ktovie, či kvôli financiám by svoj názor ešte niekedy nezmenila. Mária totiž priznala, že nedávno už problémy v tomto smere zažili.

Herečka Mária Bartalos
zdroj: Instagram/maria.bartalos

Na začiatku pandémie musel jej manžel zavrieť svoje pohybové štúdio. „Bolo to finančne neúnosné. Vtedy mi pomáhali aj občasné spolupráce na Instagrame. Keby nebolo tých, asi by sme to neboli zvládli vôbec. Dokázali sme si tým pomôcť,“ priznala na rovinu, čím si prešli.

Po čase sa mu začalo opäť dariť ako trénerovi v hlavnom meste, kvôli čomu sa celá rodina rozhodla po čase strávenom na vidieku vrátiť. „Bratislava nie je moje vysnené mesto, ale ako prestupná stanica mi to nevadí. My sme takí kočovníci, sťahujeme sa každé dva roky,“ dodala.

Zdroj: zivot.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News