Adrian Bartalos, manžel známej herečky Márie Bartalos a vlastník kreatívneho pohybového štúdia, je už po šiestej operácií kolena. Informoval o tom na svojom instagramovom profile. Sledovateľom detailnejšie opísal svoj príbeh a Mary sa tiež rozhodla prehovoriť. Takto vyjadrila Adrianovi svoju lásku a podporu.

„Za posledných osem rokov to bola moja šiesta operácia. Pamätám sa, ako som po prvej operácií kolena vedel len veľmi ťažko prijať osud, ktorý ma stretol. No každou operáciou sa môj pohľad na život menil. Bolesť a to, čo väčšinou hodnotíme ako negatívne skúsenosti, som začal brať ako možnosť k hľadaniu nových odpovedí, ktoré väčšinou viedli k výraznej zmene a som presvedčený, že išlo o zmeny k lepšiemu,“ uviedol Adrian Bartalos vo svojom príspevku.

Podľa jeho slov je budovanie ľudskej osobnosti mimoriadne bolestivé. Zároveň je za tieto skúsenosti vďačný, pretože ho pripravili viesť svoju rodinu.

View this post on Instagram

Za posledných osem rokov to bola moja šiesta operácia. Pamätám sa, ako som po prvej operácii kolena vedel len veľmi ťažko prijať osud, ktorý ma stretol. No každou operáciou sa môj pohľad na život menil. Bolesť a to, čo väčšinou hodnotíme ako negatívne skúsenosti, som začal brať ako možnosť k hľadaniu nových odpovedí, ktoré väčšinou viedli k výraznej zmene a som presvedčený, že išlo o zmeny k lepšiemu. Ako učí jedna stará, múdra kniha: Je ťažké rozvíjať odvahu bez nebezpečenstva, vytrvalosť bez prekážok, trpezlivosť bez utrpenia, súcit bez súženia, charakter bez protivenstva a dôveru bez nedostatku. Myslím si, že budovanie osobnosti je naozaj bolestivé. Verím, že bez týchto skúseností by som nebol tým, kým dnes som a nebol ani pripravený viesť túto krásnu, usmiatu rodinu. O fotku sa postaral @pavolchochula

A post shared by Adrian Bartalos (@adrian.bartalos) on

„Do života nám prídu všelijaké situácie, nielen príjemné, ale aj tie nepríjemné a vždy máme na výber, ako sa k nim postavíme. Ale veď to vy viete. Ja len ďakujem, že mám pri sebe toho najlepšieho parťáka na život, lebo mi ukazuje, ako sa dá ťažiť aj z tých nepríjemných situácií alebo ako ich čo najlepšie prežiť,“ napísala Mária Bartalos.

Potvrdila, že jej manžel bol na operácií kolena, ktorá už bola nevyhnutná, kvôli narastajúcej bolesti. Adrian to však podľa jej slov zvládal excelentne a snažil sa o seba starať sám. Paradoxne, musela ho krotiť, aby sa nepresilil. Láska je medzi touto manželskou dvojicou viac než evidentná. Mary uviedla, že svojho partnera vníma ako svojho hrdinu. Tvrdí že je aj obrovským vzorom pre ich malého syna Noela.

View this post on Instagram

U nás nie je ani jeden deň taký istý. Každý je svojský, inak pestrý, inak výnimočný, ale za to prežitý vždy rovnako, celým šercom.♥️ Do života nám prídu všelijaké situácie, nielen príjemné ale aj tie nepríjemné a vždy máme na výber ako sa k nim postavíme. Ale veď to vy viete. Ja len ďakujem, že mám pri sebe toho najlepšieho parťáka na život, lebo mi ukazuje ako sa dá ťažiť aj z tých nepríjemných situácií alebo ako ich čo najlepšie prežiť. Adi bol na operácii kolena- to je odpoveď na momentálnu najčastejšiu otázku, a veľmi sa už na ňu tešil, lebo bolesť je hnusoba. A ja sa teraz na neho pozerám a popritom rozmýšľam, že je to môj hrdina. Žiadne ležanie a prines mi toto alebo podaj mi hento, žiadne stenkanie, že ma to bolí…funguje ako keby nič, to ja mu ešte hovorím aby sa krotil a viac oddychoval a sedel a bral tie barle pod pazuchy.🙈On ani nevyžaduje, aby som sa o neho starala, ale za to on sa stará o moje duševné zdravie a rozosmieva ma nonstop. Nikdy mi nepridáva na plecia, naopak mi veľa pomáha a je mi najväčšou oporou. Deti vidia v nás rodičoch svoj vzor, všetko opakujú a vedome či nevedome sa správajú ako my. A ja som strašne rada, že má Noel doma taký vzor ako je Adi. ————————————— Za fotku z opekačky na záhrade ďakujeme @pavolchochula

A post shared by M A R I A B A R T A L O S (@maria.bartalos) on

Celej rodinke prajeme veľa šťastia a Adrianovi skoré uzdravenie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.