Instagram/tinaslovakia/cynthia_tothova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Dusno medzi nimi snáď pominulo. Bývalá manželka a aktuálna partnerka rapera Separa, Tina a Cynthia, sa v rámci možností snažia spolu vychádzať. Aj keď z nich najlepšie kamarátky zrejme nebudú, nie len kvôli hudobníkovi, ale aj kvôli deťom, dali svetu najavo, že z nich nie sú súperky. Nie len, že sa už stretli a poslali sledovateľom aj spoločnú fotografiu, ale Cynthia aj v rozhovore pre diva.sk priznala, že Tina ju viac než schválila.

Aj keď sa ich vzťahy pomotali, obe ženy našli v živote lásku a žiaria po bokoch svojich partnerov. Kým mladá tanečníčka a influencerka je vo vzťahu so Separom takmer rok, Tina len pred pár týždňami na Instagrame prestala skrývať svojho, taktiež výrazne mladšieho, fešáka. Jej srdce získal len 21-ročný športovec Karol Itauma.

Separ a Cynthia spoločne veľa cestujú

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Je úplne prirodzené, že keď si tvoj expartner nájde novú priateľku, nebudeš ju asi vítať s otvorenou náručou. Aj preto sa zrejme dlho Cynthia a Tina nestretli. No keďže v hre sú aj dve deti, o ktoré sa striedavo starajú, aj Tina musela zistiť, s kým jej dcéra Anička a syn Leo trávia čas.

A keďže už sama začala novú kapitolu, niečo „nové“ popriala aj svojmu bývalému a jeho partnerke. Neuveríš, čo im údajne odkázala.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News