Instagram/tinaslovakia

Pred pár dňami sa speváčka Tina pochválila krásnou správou. Nielenže sa jej momentálne darí v pracovnej oblasti, ale po rozvode sa na ňu usmialo šťastie aj v láske. Ukázala sa po boku nového muža, o ktorom neprezradila zatiaľ žiadne detaily, iba to, že sa volá Karol.

Ak by si čakala, že ide o niekoho neznámeho, si na omyle. Karol Itauma je svetovo známy športovec. Venuje sa boxu a okrem víťazstva v Olympijských hrách mládeže je aj 8-násobným majstrom Anglicka. A pritom má iba 21 rokov. Ide o ďalší príklad toho, že vek je len číslo, pretože Tina je od neho staršia až o 16 rokov.

Kayko, ako ho speváčka nežne oslovuje, sa narodil na Slovensku, konkrétne v Kežmarku. V rozhovore pre Startitup prezradil, že keď mal 7 rokov, s rodinou sa presťahoval do Anglicka. Keďže neovládal anglický jazyk, bolo to pre neho náročné. Teraz už rozpráva plynule po anglicky, no na rozdiel od svojich bratov, ovláda aj slovenčinu.

Karolov otec pochádza z Nigérie a aj to je dôvod, prečo môžeš na jeho oblečení vidieť tri vlajky – nigérijskú, slovenskú a anglickú. Box je jeho život a venuje sa mu už od 14 rokov. Najväčším cieľom je stať sa majstrom sveta v boxe a získať všetky štyri svetové opasky. Potom by sa chcel vrátiť na Slovensko a mládeži ponúknuť možnosti, ktoré on sám ako dieťa nemal. Nebyť presťahovania do Anglicka, možno by sa k tomuto športu nikdy nedostal.

Sympatickému športovcovi sa v živote darí, pretože v rozhovore priznal, že už nežije s mamou a minulý rok si mohol dovoliť kúpiť dom. Okrem boxu sa venuje aj finančnému poradenstvu a investovaniu, ktoré berie ako svoju prácu.

Aj napriek nízkemu veku to vyzerá tak, že ide o vyspelého ambiciózneho muža, ktorý vie, čo chce v živote dosiahnuť.

Karol si ide za svojím snom

Pozri, ako vyzerá jeho bežný deň

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Karol ITAUMA (@k.itauma)

V roku 2018 sa stal mládežníckym olympijským víťazom

Zdroj: Startitup & Instagram/k.itauma

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News