Oteckovia herečky

Slovenská herečka oznámila koniec svojej kariéry. Teraz by si chcela vyskúšať prácu dabingovej herečky alebo v rádiu. Stále dostáva nové ponuky do seriálov aj filmov, ale ona sa už vrátiť nechce. O konci kariéry sa rozhovorila pre Život.

Objavila sa napríklad v seriáli Oteckovia, v relácií Tvoja Tvár znie povedome a zahrala si aj vo filmoch Trhlina či Backstage, no teraz sa rozhodla skončiť.

Herectvo jej nechýba

Mária Bartalos patrí k obľúbeným slovenským herečkám. Naposledy si zahrala ešte v roku 2019, teraz oznámila, že ju na obrazovkách už neuvidíme.

Mary sa v roku 2018 vydala za manžela Adriána, s ktorým majú dvoch synov Noela a Jonatána. Aj kvôli ním sa rozhodla pred kameru už nevrátiť. V rozhovore priznala, že si materstvo užíva naplno. Momentálne je na materskej s druhorodeným synčekom.

Rodina Bartaloš
zdroj: Instagram/maria.bartalos

„Práca herečky mi nechýba, pretože všade hovorím, že som odišla akoby na svojom vrchole. Veľa projektov som robila naraz, bolo toho na mňa veľa, celé to bolo také vypäté,“ začala Mary.

Priznala, že si myslí, že koniec jej hereckej kariéry prišiel v najlepšom období, pretože už pociťovala, že potrebuje spomaliť. „Tehotenstvo bolo pre mňa vysnené obdobie a vôbec som nemala potrebu vrátiť sa. Keď prišlo druhé bábätko, pochopila som, že toto si naozaj užívam,“ priznala obľúbená slovenská herečka.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News