Oteckovia deti
Instagram/tvmarkizaofficial/zuzkamaurery_fp/brano.deak

Finále obľúbeného televízneho seriálu Oteckovia sme na obrazovkách sledovali v auguste tohto roku. Za štyri roky si srdcia mnohých z nás získali práve seriáloví oteckovia, ale takisto ich deti. Televízia Markíza už dávnejšie zverejnila úplne prvé fotky týchto hercov. Tí už poriadne vyrástli, veď pozri vo fotogalérii nižšie.

Seriál Oteckovia sme mohli sledovať na obrazovkách TV Markíza od roku 2018 až do augusta tohto roku, kedy bola odvysielaná finálová časť. Seriál mal päť sérií a vystriedalo sa v ňom spolu sedem rodín – Bielikovci, Bobulovci, Beckerovci, Oravcovi, Hlavatí, Smrekoví a Veselí.

Rodinný seriál zo života oteckov, ich žien a detí počas svojho pôsobenia vystriedal veľa hercov a takisto zvratov, radostí aj trápenia. Hlavnými hercami sa stali Vladimír Kobielsky (Marek), Filip Tůma ( (Vlado), Marek Fašiang (Tomáš) a Branislav Deák (Alex).

Oteckovia 2017
zdroj: TV Markíza

Veľkú popularitu získali vďaka seriálu aj mladí herci, ktorí stvárnili ich deti. Televízia Markíza zozbierala úplne prvé fotky hercov, ktorí tu hrali od prvej série.

Viky (Izabela Gavorníková), Julka (Laura Gavaldová), Max (Tobias Král), Kubo (Maroš Baňas) a  Fifo (Jakub Horák) sa od prvého fotenia naozaj poriadne zmenili. Okrem nich sme v seriáli videli aj ich starších kolegov Olivera Oswalda (Luky) a Karin Qayumovú (Nina). Práve na prvých piatich hercov sme sa zamerali v dnešnom článku, ktorých fotky sme porovnali.

Takto sa zmenili deti zo seriálu Oteckovia

Zdroj : TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News