Dominika Kavaschová

Po viac ako roku sa rozhodla ukázať svojim fanúšikom aj jej tváričku. Slovenská herečka Dominika Kavaschová si plnými dúškami užíva materstvo, aj keď na svojom Instagrame neraz ukazuje aj jeho menej sladkú realitu. Niekedy je to ťažké, no deti stoja za to. A z toho jej bábätka je už malá slečna.

33-ročná herečka sa naplno venuje dcérke menom Maia, ktorá v máji oslávila svoj prvý rok života. Keďže už nie je najmenšie bábätko, obľúbená herečka a už aj influencerka Donda sa opäť venuje i pracovným záležitostiam. Na sociálnej sieti, kde ju sleduje viac ako 194-tisíc followerov, ukazuje nielen zákulisie z práce, ale aj časť zo svojho súkromia, ktoré si však stráži.

Dominika s dcérkou
zdroj: Instagram/donda_kawa

Dominika Kavaschová sa pochválila dcérkou

K tomu patril až doteraz aj fakt, že dcérku na Instagrame nezverejňovala tak, aby jej bolo vidieť tváričku. To v dnešnej dobe kvôli ochrane robí množstvo známych rodičov, ktorí verejne vystupujú na sociálnych sieťach. Medzi nich patrí napríklad Rytmus s Jasminou či Sajfa s Veronikou, ktorí ale nedávno spravili výnimku.

Aj Dominika, ktorá nedávno výrazne zmenila svoj výzor, sa rozhodla, že je čas pochváliť sa rozkošnou dcérkou. Fotografie jej tváričky, ktoré pyšná mama zdieľala, nájdeš v našej fotogalérii nižšie.

Dominika s dcérkou
zdroj: Instagram/donda_kawa

Maia je rozkošné dievčatko

Čo myslíš, podobá sa viac na Dominiku alebo na jej snúbenca, herca Daniela Fischera?

Zdroj: Instagram/donda_kawa

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News