Najobľúbenejší rodinný seriál, v ktorom hrajú ešte obľúbenejší herci slovenskej scény, vysiela práve svoju štvrtú sériu a naďalej sa teší veľkej obľube. Autori Oteckov však napredujú, a tak do už zabehnutých rodín pridávajú novinku v podobe príchodu novej rodiny. To sa však nepáči divákom. 

Oteckov milujú nielen rodičia, ale aj deti. Medzi Braňa Deáka, Filipa Tůmu, Vlada Kobielskeho a Mareka Fašianga, pribudol aj Ján Koleník. Medzi oteckov však príde znova nový chlap. Zapadne do partie?

Pôjde o manažéra firmy Nora, ktorého si zahrá Braňo Mosný. Ten je práve teraz veľkou hviezdou show Tvoja tvár znie povedome. Zahral si dokonca aj lekára v seriáli Sestričky, kde nebol práve prijemný. Jeho poslušnú manželku bude hrať Alžbeta Bartošová. Šťastnú rodinku doplnia aj dve nádherné dievčatká.

Mladšia Mimi bude škôlkarka a staršiu Lujzu bude stvárňovať Zoe Kachútová, dcéra významnej slovenskej speváčky Márie Čírovej.

 

Na prvý pohľad rodinka vyzerá priam idylicky, no až také dokonalé to predsa nebude. Ako sa vyjadrila Televízia Markíza: “Manželský pár a dve rozkošné dcéry poriadne zamotajú dej, do ktorého čoskoro vtrhnú ako veľká voda.”

Rodina sa do seriálu prisťahuje z Trenčína, pretože Nora povýšili a keďže je hlavou rodiny, všetko musí byť tak, ako povie on. Či rodina zapadne už medzi zabehnutých hercov a postavy je otázne, ale s určitosťou prinesú nový vietor do seriálu.

To sa však nepáči divákom, ktorí sa ihneď ozvali na Instagrame a pod fotku novej rodiny pridávali negatívne komentáre. Nepáči sa im, že tvorcovia pridávajú nových hercov, čím len zbytočne naťahujú dej. Obávajú sa toho, že nová rodina to celé pokazí a seriál sa viac nebude dať pozerať. Čo na to hovoríš ty? Tešíš sa na novú rodinu?

zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial
zdroj: Instagram/oteckovia.markiza

Zdroj: oteckovia.markiza.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.