Všetci ho už poznajú. Slaytiiina je známy po celej našej krajine, nie len svojim priaznivcom, ale aj starším ľuďom, vďaka svojmu vystupovaniu a celkovému prejavu. Vysoký chlapec, ktorý sa nebráni make-upu, parochniam a rôznym kostýmom prerazil do vôd showbiznisu a ako sám priznal, chce byť podobný americkým hviezdam.

Slaytiiina ide určite vyššie a vyššie a preráža na Instagrame nie len svojimi fotkami v zaujímavých outfitoch, ale aj v spoluprácach. Minulý rok totiž natočil spoločný klip s Norou Mojsejovou, teraz už Kabrheľovou. V nej spojili extravagantný prejav s legendárnou hláškou, ktorá sa uchytila a ľudia je používajú dodnes – Nedajte sa oj***ť.

K spoločnej skladbe priniesli aj merch, ktorý bol veľkým hitom a taktiež aj videá na YouTube, kde sa navzájom poriadne vyspovedali. Slaytiiina sa však nebojí ísť aj do väčších spoluprác ako napríklad rozhovor s Líviou z Kulturblogu. Obhajoval LGBT skupiny, taktiež adopciu detí a iné témy.

Teraz však prichádza s novou pesničkou Čo nemôžem mať. Ako sám zhodnotil: “Je to niečo úplne iné ako som vydal doteraz. Snáď sa vám to bude páčiť.”

Klip vyšiel včera, no komentáre sú veľmi pozitívne a fanúšikovia sú viac ako nadšení. Text piesne je pochmúrny, ale dokazuje to, že Slaytiiina ešte neskončil a plní si svoje ciele.

Vizuál je ladený do jeho štýlu, dokonca aj refrén piesne vystihuje presne jeho prejav. “Keď dostanem, čo som chcel, môžem si zas hľadať nový cieľ.”

Influencer si tak môže v pokoji užívať dovolenku v Turecku, na ktorú odišiel so svojou kamarátkou Emou. Tá si dokonca stihla vybaviť aj plastickú operáciu, ktorú podstúpi v najbližších dňoch.

Si zvedavá, čo spolu ešte na dovolenke vyvedú?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.