December je za dverami a ty sa už nevieš dočkať Vianoc? Je to ten najkrajší čas celého roka, kedy je síce skôr tma, no človek si to pri toľkých svetielkach a výzdobe ani nevšimne. Rozžiarené obchodné domy, okná v rodinných domoch či ulice s výzdobou. To všetko nám pripomína, čo sa neodkladne blíži. Si aj ty podobnou nadšenkyňou? Mám pre teba skvelý nápad.

Čokoládové adventné kalendáre sú úžasné, ale častokrát je z nich menej osohu ako radosti. Priberanie počas vianočných sviatkov nie je žiadna novinka a keďže si treba chrániť svoje zdravie, postavu, ale aj pleť, našla som pre teba výbornú alternatívu ako si spríjemniť čakanie na Vianoce.

Mikulášske balíčky, boli vždy mojím najobľúbenejším začiatkom vianočného obdobia. Sladkosti, oriešky, mandarínky, no proste samé dobroty. Čo tak ale vymeniť dobroty za niečo oveľa lepšie a praktickejšie. Ak ti už starý rodičia, rodičia či priateľ nechcú kupovať čokoládové adventné balíčky, pretože je to „ževraj“ pre deti, požiadaj o kozmetický adventný kalendár, alebo si ho jednoducho kúp sama.

BENEFIT Cosmetics

Je to veľká kozmetická značka, ktorá sa nachádza až v 59 rôznych krajinách a ako sami vravia „farbia svet na ružovo“. Preto aj ich produkty, balenia či dokonca aj adventný kalendár má farbu Barbie ružovej. Táto krabica plná 24 produktov sa predáva na internete, v predajniach Douglas, avšak jeho cena je pomerne vyššia ako ostatných, spomenutých.

Revolution Make-up

Krásny, elegantný, no taktiež aj poriadne natrieskaný produkty, taký je adventný kalendár, ktorý vyrobila firma Make-up Revolution. Tá je známa po celom svete, svojimi kvalitnými výrobkami, spoluprácou so známymi menami a taktiež podporovanie rôznorodosti a všestrannej krásy.

Kalendár obsahuje 24 okienok presne od 1.decembra až po Štedrý deň a v každom jednom sa nachádza iný produkt. Od očných tieňov, špirály, po make-up, rozjasňovaču či bronzera. V prepočte ťa vyjde takýto adventný kalendár oveľa výhodnejšie, ako keby si si tieto všetky produkty mala kúpiť osobitne.

TREND IT UP

Skladný, praktický a hlavne klasický adventný kalendár vyrobila aj značka Trend It Up. Je jednoduchý, prehľadný a nachádzajú sa v ňom všetky potrebné a využiteľné kozmetické produkty, okrem make-upu. Je cenovo najdostupnejší a ak sa rýchlo poponáhľaš, možno si ešte stihneš kúpiť aj vo vašej drogérií.

Trend it up je najdostupnejšou kozmetickou značkou, ktorá sa nachádza v každej dm drogérií. Kozmetické produkty sú vo výbornej a dostupnej cene ako pre dospievajúce, tak aj dospelé ženy, ktoré nechcú utrácať milióny na kozmetike. Tieto produkty nie sú o nič horšie a svoju kvalitu predvádzajú na trhu už niekoľko rokov. Okrem toho v dm-ke nájdeš adventné kalendáre plné kozmetiky značky alverde, Balea, no ponúkajú aj niečo mužov.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.