Seriál Oteckovia

Diváci, ktorí si ho zamilovali, sa môžu tešiť! Seriál Oteckovia sa po prestávke vráti na televízne obrazovky, aby ponúkol fanúšikom úplne poslednú časť, ktorou sa uzavrú roky natáčania tohto úspešného projektu. Televízia Markíza prezradila, kedy sa finále odvysiela, aj to, čo môžeme očakávať.

Príbehy oteckov, ktorí žijú obyčajne neobyčajné životy so svojimi deťmi a riešia rôzne situácie, si Slovensko zamilovalo. Televízia oznámila, že v tomto roku denný seriál oficiálne končí. Prvé časti sa vysielali v roku 2018 a už čoskoro uvidíme úplne poslednú. Tú si Markíza necháva ako prekvapenie na špeciálny deň. A to nie je všetko!

Seriál Oteckovia
zdroj: Instagram/oteckovia.markiza

Oteckovia budú mať špeciálny čas

Diváci sa môžu tešiť na zmenu – finále bude celovečerným programom a odvysiela sa 31. augusta. Práve v tento deň oslavuje modro-žltá televízia svoje 26. narodeniny.

Vo finále sa objavia dokonca aj postavy, ktoré seriál opustili v minulých sériách, aby sme si ich tak pripomenuli. „K Oteckom sa vrátia Alex, Ema, Sisa či Max,“ prezradili kompetentní. A o čom bude dej?

V záverečnej rozlúčkovej časti uvidíme Tomášovu rozlúčku so slobodou, komplikácie s príletom Beckerovcov na svadbu, ale aj to ako Terkin pôrod zamieša karty v rodine. Tešíš sa?

Seriál Oteckovia
zdroj: Instagram/oteckovia.markiza

Verím, že celovečerné finále bude dôstojným rozlúčením sa s Oteckami a že sa divákom tento špeciálny narodeninový darček bude páčiť,“ vyjadrila sa Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News